Wpis z mikrobloga

@sklerwysyny_pl:

pokazują ludziom, że PiS intensywnie pracuje, że robią robotę, a nie to co poprzednicy.


To na poważnie?

Każdy średniorozgarnięty człowiek wie, że te wszystkie dokumenty i tak są w kąkuterze, więc sama ilość papieru nie ma tu znaczenia


Powiedz że żartujesz...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koziol87: Na to idą pieniądze z dotacji dla partii? xD Niech ktoś policzy ile druk tylu stron kosztował. No chyba że to są białe kartki
  • Odpowiedz
pokazują ludziom, że PiS intensywnie pracuje, że robią robotę, a nie to co poprzednicy.

To na poważnie?


Każdy średniorozgarnięty człowiek wie, że te wszystkie dokumenty i tak są w kąkuterze, więc sama ilość papieru nie ma tu znaczenia

Powiedz że żartujesz...


@eloyard: No przecież to zdjęcie jest dla wyborców PiS, nie dla lewaków (żaden faszysta ich i tak nie przekona) czy rurkowców (już przekonani)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@koziol87: szkoda, że konfiarze grają takimi tanimi chwytami pod publiczkę, a jak przychodzi co do czego, to rodzicom nakazują żyć z traumą niepełnosprawnego dziecka, porodu martwego albo czynią. W podobnych sytuacjach faceta wdowcem.
  • Odpowiedz
@koziol87: Nie wiem czemu w tym temacie jest tyle srania na konfederacja i heheszków z Memecena. Inicjatywa oczywiście słuszna, a ja mam ból dupy, że za tą stertą papierów nie stoi Tusk z Trzaskowskim albo Hołownia. Albo że nie ma kampanii o cenach prądu przez które PiSowskie menele wysysają krew z Polaków.
  • Odpowiedz
@koziol87 ale problem inflacji legislacyjnej występuje wszędzie. Rozbudowany poziom stosunkow spolecznych i coraz większy stopień ich skomplikowania wymusza taka sraczkę.

To nie są czasy Mezopotamii że pół kodeksu karnego możesz załatwić stwierdzeniem oko za oko ząb za ząb.

Memcen jak zwykle robi wysryw dla fanów chłopskiego rozumu.
  • Odpowiedz