Wpis z mikrobloga

@gzymspiwniczny:
Rzeczywistość: kobiety mają takie i takie preferencje i tak się zachowują.
Nie-coperzy: kobiety mają takie i takie preferencje i tak się zachowują
Kobiety: Mamy takie i takie preferencje i tak się zachowujemy.

Coperzy: To wszystko nie prawda. Kobiety same nie wiedzą czego chcą. Trzeba mieć pasje i pasek do butów.
  • Odpowiedz
@Eteres:

Incele: "wszystkie różowe mają taki i taki gust co do niebieskich
Dowolna różowa: "nie prawda, ja wolę takich a moja koleżanka siakich, że dwie znajome preferują takich których opisałeś "
Incele: "hurr durr klamliwa p0lka atencjuszka która udaje że jest inna niż wszystkie!!!"
  • Odpowiedz
  • 0
@szczeki32 no właśnie into jest bekowe, granica się przesuwa i nie chodzi o to żeby być wyższym od laski bo ona lubi nosić szpilki, masz po prostu być najwyższy spośród innych mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dowolna różowa: "nie prawda, ja wolę takich a moja koleżanka siakich, że dwie znajome preferują takich których opisałeś "


@AlienFromWenus: xD

Spytałem się kiedyś paru różowych na badoo, czy one są jakoś szczególnie wybredne. To jednogłośnie zawsze mówią, że nie są wybredne. A kiedy spytałem się ilu facetów daja na prawo na 10 swipów, to mówią że 1-2 XD I nie widzą sprzeczności XD

Zasada nr 1: Kobieta #!$%@? jedno, a
  • Odpowiedz
Typowy bełkot wykopka.


@AlienFromWenus: aha czyli moja prawdziwe rozmowy z różowymi są bełkotem XD Tak się u ciebie wypiera rzeczywistość? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ty oceniłeś je przez pryzmat swoich poglądów


@AlienFromWenus: Nie, przez pryzmat spójności logicznej, której nawet tobie brakuje xD Statystyka nie jest kwestią subiektywną zależną od poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo masz rozum albo go nie masz
  • Odpowiedz