Wpis z mikrobloga

pisałem skóry od zera, edytowałem gotowe skóry dla klientów, pisałem pluginy od 0 dla Wordpresa, Woocommerce + jakieś customy. i też edytowałem pluginy typu Ameliabooking, Bookly, najczęściej były to straszne haki i nieprzyjemne zlecenia, ale no dowoziłem


@smutny_ziomal: brzmi jak 20k do łapy teraz.
Niefajnie brzmi tylko że haki i nieprzyjemne zlecenia. Znaczy się taki mieliście styl programowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@smutny_ziomal: w pracy spędzasz jednak sporą część swojego dnia więc nie jest to 'tylko zmiana pracy', ale duża rzecz która dezorganizuje na jakiś czas Twoją codzienność i wcale nie jest dziwne, że reagujesz na to emocjonalnie. Nie złość się na siebie. Teraz pora zadbać o swój komfort i jakiś drobny wypoczynek, żebyś miał dużo sił na poszukiwanie nowej przystani () Powodzenia!
zwolniono mnie dzisiaj po 5 latach z pracy


@smutny_ziomal: mnie zwolnili po kilku miesiącach pracy w nowej firmie, okazało się że jednak nie było dla mnie projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pół roku temu pewnie też byłbym mocno przejęty, teraz mi to wisi jawet jeśli przez luty będę bezrobotny
@smutny_ziomal: > Ale po prostu ceniłem sobie ludzi, z którymi pracuję i atmosferę. Pracowało mi się zajebiście.

Na ludzi nie patrz. Po 3 latach można się przejechać i wszystko się może odwrócić o 180 stopni. W pracy przyjaciół nie ma, są tylko koledzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@smutny_ziomal: kieerwa trzymaj się miras. Od roku pracuje w firmie gdzie czuje się jakbym nawet nie pracowała tylko szła się "bawić" i jakby mnie zwolnili to bym się normalnie załamała(,) Zmiany są najgorsze jak człowiek się przyzwyczaja że z dnia na dzień idzie tam gdzie chce i jeszcze mu za to płacą, a tu zonk i nara :/ Obyś szybko znalazł kolejne fajne miejsce!
@Sotha: jest pracownik ktory sie nie sprawdza, firma kulturalnie kończy z nim współpracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia i zaczynaja rekrutacje na wolne stanowisko, mam pozwać pracodawcę ze szuka kogoś na miejsce które zwalniam?
@smutny_ziomal: Boże ile ja znam ludzi co siedza w jednym projekcie latami za grosze. Potem raz się przełamią i zawsze są zadowoleni. Nie dość, że w obecnym miejscu pracy nigdy nie dostaniesz więcej niż da ci firma potrzebująca akurat programisty, to jeszcze tak naprawdę wszędzie są tak samo zajebiscie ludzie, mi się nigdy nie zdażyło trafić niemilych osób, czy kogoś z kim nie zakumplowalbym się na dłużej, a próbka jest całkiem