Wpis z mikrobloga

@smutny_ziomal Ty a to czasami nie ma związku z wejściem do ogólnodostępnego użytku OpenAI?

Wiesz wezmą na twoje miejsce stażystę który z pomocą chatu i kolegów obok będzie coś tam klepał..

#!$%@? powinni to ograniczyć i opodatkować...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_ziomal: będzie git XD mnie #!$%@? tak dwa razy w ciągu roku z pracy w pierwszym roku po skończeniu szkoły średniej, a wcześniej wyleciałem z gównoroboty w salonie sieci komórkowej (tu szefowa uprzedziła moją decyzję i dała mi wypowiedzenie w poniedziałek, a ja chciałem dać w piątek, bo kazali oszukiwać ludzi, a ja nie chciałem XD)
Najgorzej, jak praca nawet gówniana, ale dawała się dobrze poczuć, oferowali, że jak dostanę umowę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mathias94: Ty a to czasami nie ma związku z wejściem do ogólnodostępnego użytku prądu?

Wiesz wezmą na Twoje miejsce stażystę który z pomocą prądu i kolegów obok będzie coś tam klikał..

#!$%@? powinni to ograniczyć i opodatkować...
@DiorSauvage: To zależy co jest wpisane jako powód wypowiedzenia. Jeśli "pracownik się nie sprawdza" to nie pozwie. Ale jeśli wpisana jest "redukcja etatów", czy coś podobnego i w określonym czasie od zwolnienia pracodawca ogłosi wakat na takie stanowisko, to zwolniony może się o to sądzić.
@smutny_ziomal: Ale.rozumiem, te 30min czekania na nową pracę w IT to koszmar ;)


@Perloooo: Też się kiedyś mega jarałem „oooo ile rekrutywek pisze zmiana pracy na lepszą to pstryknięcie palcem!”
Wystarczy się tym ofertą bliżej przyjrzeć albo rozpocząć proces rekrutacyjny, błyskawicznie się okaże że tu i tu cię nie chcą, tam chcą ale za małą kasę, tam już skończyli proces, tam masz się przeprowadzić itd.
Wystarczy się tym ofertą bliżej przyjrzeć albo rozpocząć proces rekrutacyjny, błyskawicznie się okaże że tu i tu cię nie chcą, tam chcą ale za małą kasę, tam już skończyli proces, tam masz się przeprowadzić itd.


@Cierniostwor: oj tak byczq +1, człowiek się podjara że tyle firm na CV oddzwania że nie nadąża notatek robić żeby to skoordynować, a realnie po tygodniu-dwóch to zostaną w procesie 1-2 firmy bo w reszcie z