Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Tu damski #przegryw
Nie mam konta, ale napisze co leży mi na sercu.
Otóż mam 32 lata, rozwód cywilny na karku (na szczęście bez katolskiego celebratu), własne mieszkanie, auto, kota...
Nie mam faceta i zaczyna mi odpierdzielać palma...
Piszecie, że kobiecie łatwiej poruchać, ale chyba tak nie jest. Już kilkukrotnie byłam z koleżankami na speeddatingu, na różnych "potańcówkach" ale efekt zawsze ten sam. Zero nawet #ons #seks no kurde....
Oczywiście facet jakoś musi mi się podobać, ale po porostu w tym zadupiu, gdzie mieszkam nie ma chyba takich. Sami pijacy, palacze (ha tfu) i katole. Dla katola to, żeby włożyć musi być nierozwódka... jprdl...
Uczęszczam na siłownię, biega, do pracy jeżdżę na rowerze jak jest ciepło. Mam 171 cm, 61 kg, brunetka, oczy zielone, okularnica, cycki lekko za duże... Twarz 6/10
Piszę, bo serio nie mam już siły na to wszystko. Z czystą przyjemnością przyjęłabym gościa z programu ślub od pierwszego wejrzenie czy jak...
Mój ostatni partner, powiedział mi, że jestem nudna, bo no właśnie... ???
Ustawiłam sobie na #tinder opis, że chcę #fwb lub po prostu seksu, to miałam może 3 rozmowy na temat... zero propozycji...
Od tygodnia namawiam kolegę z pracy na kawę... Boi się, unika mnie. Nie jestem chamska, czy pyskata.

Na speedtdatingu w Gdańsku poznałam faceta i po zabawie, poszłam z nim na piwo... Odważny złapał mnie za cycka i odpowiedziałam, że może więcej, a on cegłę walnął wypił drugie piwo i poszedł w #!$%@?... madko ziemio... wstawiałam rok temu tu na wykop swoje foto to były plusy i fajne komentarze, a w realu ... dupa blada...

Eh :(

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bc18d1bab6bef5c0906b58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 66
Jeżeli nie znajdujesz nikogo na fbw nawet przez neta to niestety tylko wygląd wchodzi w grę


@darki:

Jak dostaje matche na speedating, to nie wygląda źle.
W necie faceci lajkują wszytko co ma płeć kobieta, ale na speedating to już lajkuje się tylko takie których się z łóżka nie wygoni.
@AnonimoweMirkoWyznania Ja jestem po 40, mężatka, do tego karzeł z małymi cyckami i szybciej bym znalazła niz ty pisałeś tego baita.

Jak szukasz kogoś do seksu, to w nosie ma to, że jesteś nudna, bo spotykacie się w określonym celu. Co za głupoty.

Koledze z pracy się na e dziwię, też bym nikogo stamtąd nie brała w myśl odwiecznej i mądrej zasady, wszystkim znanej
NiebieskaFranca: > na #tinder opis, że chcę #fwb lub po prostu seksu, to miałam może 3 rozmowy na temat... zero propozycji...

Srogo. Wgraj te zdjęcia na serwis photofeeler w kategorii dating i podaj wynik, coś czuję że wcale nie jesteś te 6/10 za które się uważasz. Sam uważałem się za 7/10, photofeeler szybko sprowadził mnie na ziemię.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri