Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć, że argumenty pokroju "to jest gówniara, o czym z nią będziesz rozmawiał, za duża różnica wieku, przecież ona głupia jeszcze jest, jest niedojrzała, etc" to nic innego jak akt desperacji oraz żalu kobiet, których czas minął lub zmierza ku końcowi.

Natomiast przytakujący faceci to nic innego jak smutny obraz mężczyzny, dla którego zainteresowanie ze strony przeciętnej kobiety to sens życia.

#cuckworld #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki
  • 11
@serniczek_z_rodzynkami: niby okej, ale jak ja mam 25 lat to nie sądzę, żebym się dogadała z facetem w wieku 18-22 lat. To trochę przepaść, bo też pamiętam jak ja i koleżanki/koledzy się zmieniliśmy na przestrzeni czasu. Obecnie u mnie jest 25/34 lata i nie odczuwam różnicy wieku. Więcej przeżył, ale to tylko tyle.

Plusem kobiet i mężczyzn młodszych jest to, ze ZWYKLE dynamiczniej się rozwijają, bo jest w nich dalej więcej
@Fifka23:

jak ja mam 25 lat to nie sądzę, żebym się dogadała z facetem w wieku 18-22 lat.

Obecnie u mnie jest 25/34 lata i nie odczuwam różnicy wieku.


Tutaj masz odpowiedź.

Clue jest takie, że kobiety dostosowują się do poziomu faceta.
Dlatego takie 16 letnie dziewczyny potrafią być w związku z 25-30latkiem bez problemu.

Czysta biologia i hormony - w sumie o tym będzie następny wpis, bo dużo się gada
@serniczek_z_rodzynkami: xd no nie wiem mordo czy miałeś okazję obcować kiedyś z jakąś 16 latka. Ja mam 30 lat i szwagra 18 lat, czasem jak się spotkam z jego rówieśnikami to xdxd ciężko, a ty o związkach mówisz. Dla mnie takie under 18 to nawet jak ładne to nie są w kręgu zainteresowania teoretycznego, bo to są serio dzieci.

Nie chodzi o to że przeciętna p0lka jakkolwiek się rozwija mentalnie i
nie wiem mordo czy miałeś okazję obcować kiedyś z jakąś 16 latka. Ja mam 30 lat i szwagra 18 lat, czasem jak się spotkam z jego rówieśnikami to xdxd ciężko, a ty o związkach mówisz. Dla mnie takie under 18 to nawet jak ładne to nie są w kręgu zainteresowania teoretycznego, bo to są serio dzieci.

Nie chodzi o to że przeciętna p0lka jakkolwiek się rozwija mentalnie i jest partnerem do dyskusji,
@Fifka23: no ja myślę że to jest mega rzadkie zjawisko chłop +25 i laska under 18. Na tyle rzadkie że raczej trudno ocenić pobudki, ale raczej to wynikowa przypadku że ktoś ma paczkę znajomych mixed age, bo inaczej nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak poznać taka 16, stać pod szkołą i zaczepiać? Xd

Chłopy mają trochę słabe pojęcie o kobietach a co dopiero jak to jest z nastolatkami, dlatego takie