Wpis z mikrobloga

@Storm_007: jak ktos nie ma znajomych czy rodziny w PL to moze i tak z resztą po zbyt dlugim czasie przebywania za granicą juz nie ma do czego wracać do PL bo juz potracilo sie znajomych, kontakty itp. nawet prace nie jest tak latwo znaleźć bo nie masz doświadczenia a po drugie większość osob za granicą jedyne czego sie nauczylo to obslugi paleciaka. Oczywiście nie twierdzę że tak jest w Twoim
@maczeta31: Bo człowiek to istota stadna i tęskni do przyjaciół i rodziny. Sam tak mam, ale jednocześnie wiem, że standard życia za granicą jest o niebo lepszy. Z reszta po dłuższym pobycie, jak choćby ostatnio na święta, mi ta ochota na dłuższy czas mija
@PiotrFr:

Ale dziecko nie ma w nim mieszkać, tylko siedzieć 10 minut w tygodniu. Najlepiej z rodzicem polskiego pochodzenia, który będzie na bieżąco moderował emocje, żeby dzieciak nie dostał trwałego polactwa.
@Jin: ale jest jakiś czas do którego tortury nie są karalne?

moderował emocje, żeby dzieciak nie dostał trwałego polactwa.

A w razie jakby popierał rząd, symulator seksu analnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyjechałem po studiach, moja chwile szybciej, nigdy w życiu bym nawet nie pomyślał by wrócić do Polski. Może raz mi to przeszłość przez myśl, ale gdy dostałem wypłatę to mi przeszło. Antyludzkie państwo z antypolskim rządem dla emerytów, szkalujące pracujących czyli tych ciągnących to gówno do przodu. Każdego dosłownie każdego znajomego zachęcam, wyjeżdzajcie niech to wszystko jebnie, płakać nie będę.