Wpis z mikrobloga

@Zgagarast: Najgorsze w Imieniu Wiatru jest to, że trzecia część pewnie nigdy nie zostanie napisana. A wątek miłosny rzeczywiście ssie. Devi byłaby znacznie lepsza jako kandydatka do romansu
@stryxh: Malazan ekstra, ale bardzo mnie irytowało, że moich ulubionych bohaterów było coraz mniej w kolejnych tomach. Szybki Ben, Kalam, Apsalar.

Od siebie dodam Kłamstwa Locka Lamory
Myrdin - @Zgagarast: Najgorsze w Imieniu Wiatru jest to, że trzecia część pewnie nigd...

źródło: comment_1673220546l3EIv4thagHfWPaelBrsY4.jpg

Pobierz
Wstawiłem wyżej, ktoś tu chyba nie przegląda uważnie wątku, tylko bardzo mu się nudzi i chce się koniecznie przypierniczyć do czegokolwiek, prawda? ʕʔ


@NoMercyIncluded: Masz na myśli wspomniany Piknik na skraju drogi? Rzeczywiście mi umknęło, ale na własną dodam, że cały post brzmiał:

"Dziwne, że nikt jeszcze nie wstawił Strugackich, zwłaszcza, że w Metrze 2033 widziałem wyraźne pewne inspiracje tajemniczym klimatem ich niektórych opowiadań, zwłaszcza "Pikniku na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkosGalkos: moze byłaby fajna gdyby nie osadzenie w świecie westernu. Rewolwerowiec w drugim tomie startował bez palców u ręki co już całkiem mnie zniechęciło bo jakby będzie strzelać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)