Wpis z mikrobloga

@Lardor: jak barska u nas w chorzowie, mydlo i kradzione powidlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JustMightBe: @Lardor: my po szklo przyjechali, wlasnie niebieski targa w plecaku 2kilowy wazon z czeskiej bohemi. Ceny staroci jak u nas, rzeczy fajne, jak ktos lubi szukac i wie co chce to warto. Wejscie na targ 50koron. Sprzetu elektro i jedzenia tez w opor.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: (ʘʘ) gratuluję, przyjemne ceny.

W Polsce (i nie tylko) masakra już od paru lat jest z tymi cenami..Z pchlich targów została tylko nazwa, bo to już zaczęły się robić targi januszy-koneserów (,) gdzie za byle gónwo chcą nie wiadomo ile..
@kurlapejter: a skad jestes? Na Barskiej w Chorzowie i w Bytomiu na targu ceny sa calkiem znosne, ale jednak u nas krolują targi zagraniczne i olx. Np. cukiernice Murano z lat 60 mamy z targu w Nicei za 25e, tak samo pierscinek ze szmargdami +/- lata 40 za 18e.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: Pisałem m.in. o Szombierkach właśnie..kiedyś jeździłem często, ale przestałem, bo ceny wołali takie, że głowa mała, a i nowych ludzi było mniej..teraz od czasu do czasu wpadnę i może coś się uda kupić ciekawego. Niestety to nie to co kiedyś.

W Chorzowie nie byłem nigdy, zdarzyła się Ruda Śląska na Kupieckiej (pod takim ogromny dachem) no i Jarmark na Granicy :)

Co do cen jest dokładnie tak jak piszesz. Mniejsze
@kurlapejter: jak masz jakis ciekawych sprzedawcow i chcesz sie podzielic, to priv mam aktywne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a gust mam bardzo specyficzny, wiec gwarantuje, ze nic spod nosa nie podbiore. Przejedz sie kiedys na barską, zdarzają sie fajne rzeczy - jeszcze obczajam lombardy, od jakiegos czasu przyjmują tez szklo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: właśnie zdziwię Cię, nie mam takich sprzedawców (ʘʘ) Przeważnie są to pojedyńcze trafienia u ludzi, do których nigdy nie wróciłem (bo albo nie pamiętałem, albo zniknęli). Znajome twarze to stali bywalcy, janusze i cwaniaczki xD jak jeździsz i w tym siedzisz to nie będę przecież gadał bo wiesz o co chodzi ( ͜͡ʖ ͡°)

O to to, lombardy, ale jeszcze lepiej