Wpis z mikrobloga

hejka, chciałam zlozyc komputer a bardziej dowiedzieć sie co warto za kwote do 5tysięcy kupic?
Sa jakies zestawienia xkom i komputronik na styczeń ale nie wiem czy to coś jest warte? Do pracy i gier komputer mialby byc. Czy lepiej poczekać jak części stanieją? #it #pcmasterrace
  • 7
@natkalamka27: ogarni wpierw procesor jakiś mega a potem do niego płytę, ram i grafika to pryszcz. Zobacz recenzję procesorów na YouTube, tych wielo wątkowych i jak się w grach vs zachowują
@FulTun: Właśnie nie mam takiej wiedzy żeby sama składac. Boje się, że procesor nie będzie pasował np do karty graficznej czy coś do czegoś nie będzie pasować już nie mówiąc o wlożeniu tych częsci do obudowy. Mozna się tego jakoś nauczyć? Co z czym i jak to pozniej umiejscowic?
@natkalamka27: jak nie czujesz się na siłach to polecam u Mirka majk3l składać. Cenowo bardzo ok, plus uratuje cię jeśli coś sama źle dobierzesz. Możesz również napisać do czego komputer potrzebujesz i jaki masz budżet i coś pewnie zaproponuje. Naxkomie podobne usługi w sumie są choć nie wierzę w ich dobra wole