Wpis z mikrobloga

rozwiazalem zagadke, babka z psem pewnie jest MIEJSCOWA (turysci nie biora psow ze soba) i wyszla na spacer sie orzezwic, bo upal nie do wytrzymania w domu, jesli wraca z plazy to musiala jej iwona i pan recznik mignac pies z reguly lubi sie szarpac wiec pewnie chwile tam przystanela i widziala wiecej niz ta kamera obrotowa (jesli poszli prosto), jesli szla naprzeciw to na 100% widziala iwone i pana recznika (jesli poszli prost), jesli iwona i pan recznik szli na plaze to musiala ich zobaczyc na 100%, jesli szla z plazy z psem, no i psiarze z definicji lubia obserwowac otoczenie, ona na 100% zapamietala iwone, jesli zglosila sie na policje
https://youtu.be/ayH660GD8gU?t=279
#iwonawieczorek
  • 17
@grypa-grypowska: Tutaj rozdzial z ksiazki Szostaka o ludziach zarejestrowanych na kamerze. Do poczytania, bo sporo tego

Analizując ujęcia z kamer monitoringu, policjanci szukali osób, które w tym czasie pojawiły się na trasie Iwony nad ranem 17 lipca 2010 roku. Było ich bardzo wiele. Większość z nich przesłuchano. Oto fragmenty niektórych zeznań: „Około dwa tygodnie temu ktoś ze znajomych zadzwonił do mnie i powiedział, żebym obejrzał film z monitoringu, z nocy, kiedy
@grypa-grypowska:

turysci nie biora psow ze soba

a dlaczego niby nie biorą? wszyscy ludzie których znam i którzy maja psy biorą je ze sobą, ja też biorę zawsze psa na wakacje.
Wiesz, nie każdy wyrzuca psa z samochodu na autostradzie jadąc na wakacje xd
@niemaniema: z reguly zostawiaja u znajomych albo w jakichs hotelach dla czworonogow, wyobrazasz sobie jechac do obcego miasta i wszedzie chodzic z psem? czy zostawiac go na caly dzien w pokoju hotelowym? wloczysz sie po knajpach, dyskotekach, zwiedzasz koscioly, muzea z psem na smyczy? xd
@badreligion66 chodziłem tymi alejkami w podobnych godzina kilkadziesiąt razy, gdy wracałem sam lub ze znajomymi z imprez. W lecie jest tam sporo osób: niektórzy wyprowadzają psy, inni wracają z imprez, inni biegają itp. I szczerze nie zapamiętał bym osób, które mnie mijają albo za którymi szedłem. Miałbym w to po prostu #!$%@?. Zajęty byłem albo konwersacja albo skupienie, aby w miarę szybko dojść do domu i iść spać. Także oczekiwanie od kogoś,