Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem przytłoczony przez życie. Od kilku lat nie zmienia się nic a każdy dzień wygląda tak samo. Pracuje zdalnie w #korpo ale nie IT więc zarobki słabe (ale powyżej średniej). Przez 8h robię to co trzeba a potem zmieniam laptopa na prywatnego i przeglądam internet aż do późnego wieczora. I tak codziennie. W weekendy "odpoczywam" bo jestem dziwnie zmęczony całym tygodniem i znów przeglądam neta całymi dniami. Nic się w moim życiu nie zmienia. Największe urozmaicenie to wypicie alkoholu żeby zaszumiało w głowie albo obejrzenie serialu gdzie mogę zobaczyć zakochanych ludzi. Znajomi w liczbie 2 z czego udaje się z nimi spotkać raz na długi czas jak uda im się odrobić ze swoimi rzeczami (resztę już całkowicie pochłonął tryb rodzica). Na aplikacjach randkowych ciągle bez zmian. Jestem przybity tym życiem. Właściwie nie czuję, że żyje bo to wegetacja nie życie. Szukam czegoś co mnie wybudzi z tego letargu, jakiejś zmiany, coś co sprawi że poczuję że żyje. Nawet pieniędzy za bardzo nie wydaję bo ograniczyłem swoje potrzeby. Jestem chodzącym zombie i nie wiem jak z tego wyjść. Nie mam przecież nawet 30-stki, powinienem korzystać z życia albo cokolwiek a nie uczestniczyć w Dniu Świstaka albo Truman Show.

#przegryw #przemyslenia #feels #suicidefuel #agepill #blackpill #doomer #depresja #samotnosc #tfwnogf #zycie ##!$%@? #doroslosc #psychologia #psychiatra #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b7dc773aff44a0fb1ad7fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem przytłoczony przez życie. Od...

źródło: comment_1673091791GR4x729tiGOLWQ1iA6OCur.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Jestem_Imfortmatykiem_hehe przykro mi, że tyle zarabiasz ale kiedyś może będziesz zarabiać więcej :) wmówili ci w tym #!$%@?, że 1100 euro to poważne pieniądze, a żyjąc jak cywilizowany człowiek nie starczyłoby ci od 1 do 1 z taką wypłatą jeśli jesteś singlem i nie masz mieszkania
  • Odpowiedz
t00l: Przestań korzystać z kompa, telewizora i komórki po pracy. Wynudzisz się i zobaczysz ile masz czasu w życiu. Zacznij chodzić na RPGi, gry planszowe, ściankę, pływanie, w górki z PTTK, na medytacje, jogę, whatever. Już ta nuda Cię zmotywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz