Wpis z mikrobloga

@chciwykrasnolud: Niestety są dni w tygodniu gdzie muszę używać 10 i 11, w obu 16gb ramu, 1tb dysk wszędzie z i7 i i9 (w 11 i9) odczucia dosłownie jak użytkowanie skody jeśli chodzi o hardware wiadomo, a te systemy są #!$%@? warte 11 jescze jakoś się broni niektórymi rzeczami ale w większości to #!$%@? jeśli chodzi o czasy rednerow w niektórych appkach o sama kompilacje w IJ to już szkoda
  • Odpowiedz
@Rv0000: ej ej typie, już tam sobie nie pozwalaj za bardzo bo mnie nie znasz, raz na pytanie nie odpowiedziałeś dwa, że Forest to jest już dawno zweryfikowany siewca bezpodstawnej paniki który wyolbrzymia wszystko razy 100, trzy wyrobiłeś sobie zdanie na podstawie filmiku z yt. Nie warty jesteś dalszej rozmowy
  • Odpowiedz
@tojapaweu: kiedys tak Maca chcialem kupic. Byl jeden 150km od mojego miasta. Ale zanim pojechalem odebrac to dzwonie do tego salonu spytac jak wyglada czy nie ma uszkodzen, czy dlugo stal i takie tam. „Panie stan ideal, zero rys. Stal nie dlugo”. Na miejscu - kilkanascie rys w tym takie na ekranie. Kabel powyginany i zepsuty. Ilosc cykli baterii chyba z 500 czy 600. A cena nizsza o 500zl. Zlodziejstwo
  • Odpowiedz
  • 0
@Lordon Sraki, zanim ktoś weźmie np. pożyczkę na 3-5 lat na kompa, co jest powszechne, to dobrze by takie rzeczy wiedział, czy nie?
  • Odpowiedz
Przecież ich dewiza: nie dał idiotów, jest ciągle aktualna. Tylko idiota zamówi produkt w pełnej cenie i pogodzi się z tym że sprzedawcą wyśle mu z ekspozycji. Oni tam w tych sieciach elektro robią ludzi w H. Pamiętam akcję z lustrzanką za srogie pieniądze, dostał to profesjonalista i cos mi nie grało i okazało się że licznik był na poziomie 20k zdjęć (°°
  • Odpowiedz
@tojapaweu: jako były pracownik, to wygląda tak, że w całej Polsce zostało kilka sztuk, z czego każdy market ma po 1 szt. Ergo system podpowiada Ci, że może pochodzić z expo bo nikt nie prowadzi ewidencji ile szt jest na ekspozycji w danym markecie no a towar wystawowy sprzedaje się jako ostatni. Jeśli trafi Ci się, że jest ostatnia sztuka i sie zdecydujesz na towar ekspozycyjny to w przypadku "mojego"
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Kupowanie sprzętów w media markt xD

Trzeba być debilem żeby w ogóle brać ich pod uwagę

Plus ten M1 pro jest trochę przereklamowany, zwykła M1 jest równie dobra za połowę tej kwoty
  • Odpowiedz