Wpis z mikrobloga

@ManamanaTuriruriru: Ja brałem za gotówkę tego wyżej, ale nie o to tu chodzi, żadna firma nawet w USA nie puści powystawowego macbooka iphone czy apple watcha, ba nawet Apple TV za 1/2 ceny po jest powystawowy
@tojapaweu: Tez jak wymieniałem mój miał 8 lat XD 13 pro retina z 2013 4gb ramu/i5/128gb dysk, teraz wszystko wziąłem x8 haha dysk 1tb ram 32 procek wziąłem m1 pro bo m1 max żre baterie jak cholera a bardziej mi na niej zależy niż na tym że zaoszczędze 2min na zgrywaniu jakiegoś pliku czy renderze, m1 max ma sens tylko na kablu takto wgl
@tojapaweu: Ja od 2019 czekałem na 16 z m1 z touchbarem niestety era touchbara mnie ominęła, ale liczę ze w nowych airach dadzą go znowu, tam by mega pasował. Jak na już potrzebujesz to jedź do mediamarktu może mają jakieś zapakowane sztuki w tej cenie. Ostatanio wgl jakaś babka na olx sprzedawała dokładnie tego za 5k bo „był za ciężki i chce wymienić na air” a się dowiadywała że pro kosztują
@tojapaweu: Wrzuć link ze strony. Jestem przekonany ze nie możesz zamówić online tylko odsyła cię do sklepu stacjonarnego gdzie jest tylko tam dostępny. Maja w systemie ze jest jedna sztuka w danym sklepie przez co informacja ze tam może pochodzić z ekspozycji. Drama z dupy.
@ManamanaTuriruriru: Chyba Ty. Mi wcale nie chodziło o 50% ceny mniej, tylko to co wskazał @sebek1987, że ciężko jest o 20% ceny mniej, a w sklepach internetowych to już w ogóle. Po prostu nie ma takich bajek, o których piszesz i neutralnie zapytałem, gdzie tacy sprzedawcy są magiczni. A Ty sugerujesz, że w nie wiem, celu przyjanuszowania? Najpierw popatrz, czy Ty nie nadinterpretowujesz, a dopiero potem pisz o innych.
@tojapaweu: to jest rak, ostatnio byłem w mediaekspert, szukałem tv. kilka przykuło moją uwagę, gadam że sprzedawcą, nakręcam się, a końcu coś mi się w głowie zapaliło, i pytam, dlaczego taki tani, skoro taki zajebisty? no i typo mówi, że poekspozycyjny. mówię, że super #!$%@?, 5 min gadaliśmy i wszystko jak krew w piach. podchodzę do innego tv, który również rozważałem, i pytam, czy ten też poekspozycyjny, na co słyszę, że