Wpis z mikrobloga

@generator_beki: ja taki sam serwer prowadziłem w swojej mieścinie będąc w gimbazie xD jeszcze zbierałem kasę od innych gimbusów na opłaty chyba na pifpaf.pl xD ależ tam wszystko było pięknie dopieszczone pluginami, w godzinach popołudniowo wieczornych zawsze full a ludzie co się zrzucali mieli zaklepanego slota

albo granie na ruskim privie w wowa za który trzeba było płacić 15zł miesięcznie przez jakieś moneybookers xD a dzieciak nawet nie miał konta w
@LamajHarma: ostatnio zagrałem sobie w CS po 15 latach....... każdy mnie praktycznie rozwalał na strzała....... albo ja nie umiem już grać albo teraz tak dobre jest młode pokolenie.
Albo to jakiś błąd MATRIXa
@Just_Piotrek: Był już serwer wykopowy FFA, super zrobiony. Przez pierwszy tydzień full ludzi, a nastepne tygodnie po kilka osób. Serwer został wyłączony pod koniec grudnia, a szkoda bo fajnie się grało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to pograj

@Yasuo:

To nie chodzi o samą grę, tylko, żeby mieć znowu 18 lat i wyzywać się z kumplami od pedałów na żywo.

@Jin: mam 26 lat i nadal tak się wyzywam z znajomymi, grając online w COD4, miedzy innymi na DeDust2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ograniczenie jest albo w Twojej głowie, albo w braku znajomych chętnych do gry
@MamByleJakiNick:

Napisałem już wyżej - ja nawet nie lubiłem CSa. Lubiłem siedzieć z chłopakami w kafejce. Teraz wszyscy mieszkają daleko od siebie, a niektórzy już nawet nieżyją.
To klasyczna sytuacja z mema, że tam się już nie da pójść. (lvl 36)