Wpis z mikrobloga

@LamajHarma: moja mieścina założyła swój serwer i grało na nim w opór znajomych, a z typem, z którym najwięcej grałem i gadałem wylądowałem w tej samej klasie w liceum - dopiero po miesiącu zorientowaliśmy się, że gramy na jednym serwerze, piękne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Yasuo: to juz nie to co kiedys
@LamajHarma: #!$%@?, jakbyś chciał pograć na innej mapie to może byłby problem, ale obecnie połowa serwerów jest only dd2 a na drugiej połowie dd2 wygrywa w każdym głosowaniu na następną mapę. Gra się tak samo jak kiedyś, a nawet powiem że dzisiejsze sprzęty pozwalają na bardziej skomplikowane mapy. Polecam sprawdzić sobie mapę de_dust2_2020 - to jakiś kosmos xD 15 lat temu mało kto
@LamajHarma: Bylem pro w 1.6. Pamietam jak wagarowalismy w gimbazie i szlismy pograc do kafejki. Niewazne ilu nas bylo, zawsze gralem 1vs reszta i dostawali srogi #!$%@?. Piekne to byly czasy, lan party i 500zl dla zwycieskiej druzyny xD
To nie chodzi o samą grę, tylko, żeby mieć znowu 18 lat i wyzywać się z kumplami od pedałów na żywo.


@Jin: Do tego nie potrzebujesz cs 1.6 i 18 lat :D 34 here i robię to regularnie :D