Wpis z mikrobloga

Prosze o pomoc.

Szukam noclegu z przytupem.

Wysylamy gowniaki na obozy zimowe i mamy z Zona wolny tydzien.
Chcemy jechac sobie gdzies w Polske. Na 1-3 noce.

Wymagania:

- tylko wysoki i bardzo wysoki standard
- koniecznie z basem
- bardzo mile widziane spa
- fajne żarcie i bar

Budzet bez znaczenia. Lokalizacja bez znaczenia. Ale wolelibysmy nie jechac ani nad morze ani w gory. Moze byc duze miasto, ale wcale nie musi.
Jakby w okolicy cos sie dalo porobic to by bylo pieknie. Fajnie jakby to nie byla sieciowka jak radissony, sheratony, hiltony itd..

Poprostu wylaczyc telefon i milo spedzic czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Mam oczywiscie google i bookinga, ale szukam czegos z polecenia.

Biore po 100 PLN i slucham Panstwa!

#podrozujzwykopem #podrywajzwykopem #podroze #polska #kiciochpyta #wygryw #rozowepaski
  • 53
@Koronanona: Dokladnie taki mam plan. bylem w armalowach, golebieskich itd.. Absolutnie nie tego szukam.
Mam zamiar odpoczac. Zejsc spokojnie na sniadanko, drineczke, basen, spa sauny. Pogadac z kims. Jakis rowerek dookola jeziorka, pozniej kolacja. winko itd..

@zdrajczyciel: @jatylkozapytac: @moll: @girlsjustwannahavefun: @pentoento : @buchowo: @laurelhile2:

Ja ze swojej strony polecam

https://www.herbariumhotel.pl/

I z pelna odpowiedzialnoscia polecam. Szczegolnie na weekend we dwoje i szczegolnie latem. Bo mega
@bigger2: Wsiadaj w samolot i rób city breaka. Jeśli chodzi o jakość samej miejscówki jak masz budżet to tylko Ritz-Carlton. Zawsze pewniak jak jestem umęczony i oczekuję że będzie naprawdę jak w 5 gwiazdkach. Osobiście preferuję wypady raczej w miejsce do którego jadę a nie do hotelu, ale tam wszystko jest naprawdę na poziomie, inny level niż np w Singapurze w tym śmierdzącym przereklamowanym statku z 3 wieżowcami. Wiem że to
@moll: A polece.

Nad morzem:

Havet

https://www.havethotel.pl/dla-dzieci/dzieci-w-hotelu

Bardzo fajne animacje, zabawy. Super zarcie dla dzieci. Mega animacje. Doszlo do tego, ze jak pojechalismy ze znajomymi w dwie rodziny to dzieciaki mialy nas doslownie w dupie. 5 do 11 lvl wtedy musialy byc doslownie sila zapedzane do pokoju na noc. nawet plywac sie nauczyly.
Drogo - nawet bardzo, ale standard w pyte i tak naprawde przy pakietach pobytowych nic nie musisz dokupowac.
Pobierz bigger2 - @moll: A polece. 

Nad morzem: 

Havet 

https://www.havethotel.pl/dl...
źródło: comment_1673032253xTF44nFwnn9OOjk0SWDOXO.jpg
@Adolf_HODLer: Dzieki! City break odpada. OsNie tak dawno bylismy w Londynie wlasnie. Teraz jak patrze po azair to same Turku, Oslo i inne. A jakos mnie to to nie nawilzja ;-)

W Medilonie bylem kilka razy a Alicante jest spoko, ale tez bywam czesto, bo znajomi maja mieszkanie w Torrevieja.

Tym razem auto.
@moll: Szczegolnie Grod Piasta sobie dodaj do Map Google i nawet ze 2-3 noce latem kliknij. Gwarantuje ze dzieciak bedzie oczarowany. A na obiad jedzcie sobie rowerami (albo kajakiem) do Herbarium.

I jak kiedys bedziesz to zawolaj jak bylo. :)
@bigger2: na razie wolałabym coś mocno na lenia. Na początku marca rodzę i jeśli w tym roku jakiś wypoczynek to tak na maksa na leżnig i plażing z atrakcjami dla czterolatka w pakiecie
@moll: To Havet i Herbarium. Chlop sie zajmie i nawet roboty za duzo nie bedzie mial. Polecam oba. Jak juz kaszojad wiekszy bedzie to GrodPiasta.

Dodaj sobie do map i jak kiedys pojedziesz to zawolaj jak bylo.