Wpis z mikrobloga

Prosze o pomoc.

Szukam noclegu z przytupem.

Wysylamy gowniaki na obozy zimowe i mamy z Zona wolny tydzien.
Chcemy jechac sobie gdzies w Polske. Na 1-3 noce.

Wymagania:

- tylko wysoki i bardzo wysoki standard
- koniecznie z basem
- bardzo mile widziane spa
- fajne żarcie i bar

Budzet bez znaczenia. Lokalizacja bez znaczenia. Ale wolelibysmy nie jechac ani nad morze ani w gory. Moze byc duze miasto, ale wcale nie musi.
Jakby w okolicy cos sie dalo porobic to by bylo pieknie. Fajnie jakby to nie byla sieciowka jak radissony, sheratony, hiltony itd..

Poprostu wylaczyc telefon i milo spedzic czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Mam oczywiscie google i bookinga, ale szukam czegos z polecenia.

Biore po 100 PLN i slucham Panstwa!

#podrozujzwykopem #podrywajzwykopem #podroze #polska #kiciochpyta #wygryw #rozowepaski
  • 53
@laurelhile2: Nie, bo bedziesz mi polecac poprostu najdroższe miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak kupie cos z Twojego polecenia to postawie Ci cos z pyszne.pl , ok ?

I zalezy mi na czyms z polecenia.
@moll: Bylem. Tak se. Masowka i pelno starych dziadow.
Tak samo wszystkie Golebiewskie pelne dzieciakow.

Gory lubimy, ale to beda ferie i pelno ludzi.

Kupe lat temu polecili mi (chyba zreszta tu)

https://www.herbariumhotel.pl/

I tam zawsze jest mega. Standard w pyte. W pyte restatauracja. Malo pokoi - rodzinna atmosfera.
Duzo ludzi sobie fajnych. Ostatnio pol dnia z Danuta Stenka sobie przegadalismy.

Czegos podobnego szukamy.
@bigger2: nad wodospadem zielona gora. Mega polecam apartament w baszcie. Spa na miejscu, bardzo dobra kuchnia (choc za 1 posilek licza ok 130zl), dwa prywatne wodospady, kort, zabiegi na miejscu, malo pokoi = brak tlumow. No i z obiektu wyjscie na szlaki gorskie.
@bigger2: z mojego doswiadczenia powiem Ci zebys unikal masówek jeśli chcesz wypocząć, cokolwiek dla ponad 100 gości będzie miało tłumy. Np w czarnym potoku nie byłem totalnie w stanie sie zrelaksować, baseny i sauny to zupa z grażyn przy akompaniamencie krzyku dzieciaków. Moja ulubiona strona do wyszukiwania fajnych miejsc to slowhop, sprawdz moze akurat coś wpadnie w oko