Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

#p0lka #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Nighthuntero - Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze ...

źródło: comment_1672989619Jtno4lz26OAI0JS1TizCkb.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: lol tylko pomysl kto jest finalnie stratny na tych zasadach. Podpowiem tylko, ze to nie są kobiety.
@kisameorno: laski od 6 w góre tymbardziej robią z facetami co chcą a takie 9 i 10 to nawet starać sie nie muszą bo je faceci zalewają przywilejami z nadzieją, ze ta na nich spojrzy
  • Odpowiedz
lol tylko pomysl kto jest finalnie stratny na tych zasadach. Podpowiem tylko, ze to nie są kobiety.


@elena-mary: To ja ci podpowiem, właśnie są to kobiety. Przez dodatkowe programy typu "Masz tzippe? Zapraszamy!" czy parytety, kobiety przestają być traktowane poważnie, a po prostu jako maskotki bo każdy będzie widział, że jedyne czym sobie na to zapracowała to urodzenie się bez siusiaka.
Nighthuntero - > lol tylko pomysl kto jest finalnie stratny na tych zasadach. Podpowi...

źródło: comment_1673003730IqRl4cGg6gJuCyMKui5wKB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: to jest zadziwiające bo większość kobiet preferuje starszych partnerów (nierzadko o kilkanaście lat), ale gdy dowiaduje się że mężczyzna woli młodsze to już pojawia się u nich error w mózgu xD
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Teraz sobie pomyślcie, że na bank takie lewaczki srające się o grooming chodzą dumnie na parady równości itp. gdzie skandują głośno hasła, że nie ważne kto z kim, ważne że się kochają. No chyba, że mówimy o Leo który sobie posuwa młode kobiety (co tym dorosłym kobietom odpowiada). Wtedy to REEEE grooming. xDD Jak kisnę z takich klaunów.
  • Odpowiedz
fakt, ze samotne matki i grubaski nie umieraja samotnie otoczone kotami, świadczy o glebokim upadku i braku szacunku do siebie polskich mezczyzn


@przegryw162cm: Masz absolutną rację, nawet z tym nie dyskutuję. Ale ja mam szerszą diagnozę niż Twoja: problem nie dotyczy tylko stosunku polskich mężczyzn do kobiet, ale ogólniej polskich konsumentów do rynku. Obie (w dużej mierze pokrywające się zresztą grupy) zachowują się jakby nie miały godności osobistej i lubiły być
  • Odpowiedz
18 letnie dziewczyny nie mają nic przeciwko temu żeby spotykać się z facetami którzy są od nich starsi o 20 lat


@Sprus: lol... jak mialam 18 lat to nie znalam zadnej takiej pary. Raczej mialysmy beke, ze starszy pan probuje szczescia. Wystarczy popatrzec na ulicy, ze 90% ma partnera w podobnym wieku.

To ja ci podpowiem, właśnie są to kobiety. Przez dodatkowe programy typu "Masz tzippe? Zapraszamy!" czy parytety, kobiety przestają
  • Odpowiedz
@Pabick: Jak piszą, że charakter najważniejszy, a ilość partnerów nieważna, to można łatwo wywnioskować, że albo licznik już jak w 20-letnim passacie wygląda albo snuje fanfiki, bo poza charakterem nie ma nic do zaoferowania X d
  • Odpowiedz
@elena-mary: Jak chcesz konkretnych przykładów hipokryzji to polecam Dorotę Wellman
Wywiad u Najsztuba

On mnie uczył, jak być kobietą. Znalazłam sobie „tatusia”. Znalazłam sobie kogoś dojrzałego, dla kogo byłam księżniczką, kto otaczał mnie miłością i adoracją, kto był niezwykłym partnerem intelektualnym dla mnie. Ja się zakochałam w jego umysłowości. On mnie uwiódł mózgiem. Oczywiście było w tym coś bardzo imponującego, że 17-latką zainteresował się dojrzały fajny, bardzo przystojny mężczyzna. To mi
  • Odpowiedz
no tak baby takie gupie


@elena-mary: Może nie o to chodzi, że baby głupie, ale ja też zauwazyłem, że osobowość kobiety rozwijaja się do 16-18 roku życia i już mniej więcej taka zostaje- co nie znaczy, że później nie nabywają większej wiedzy, ale jeśli kobieta jest głupia mentalnie w tym wieku to nie ogarnie się nawet jeśli nabędzie jakieś zawodowe umiejętności czy wiedzę podręcznikową, a jak będzie ogarnięta w tym wieku
  • Odpowiedz
lol... jak mialam 18 lat to nie znalam zadnej takiej pary. Raczej mialysmy beke, ze starszy pan probuje szczescia. Wystarczy popatrzec na ulicy, ze 90% ma partnera w podobnym wieku.


@elena-mary: a kto tu mówi o parach? mówię o tym, że 18, 19, 20 letnie dziewczynki na tinderku wybierają sobie faceta dużo starszego który je zabierze na egzotyczne wakacje i będzie peklować po same kule

a rodzicom powie, że do sesji
  • Odpowiedz
@laventel: nie obecnie kandydatki na moją dziewczynę mają 20 , 21 , 27 lat , była dziewczyna która mi się podobała ale się zaręczyła miała 24 lata. Mam 34 lata i nie mam dzieci obcych bachorów nianczyć nie lubię jedynie o swoją krew i rodzinę dbam , zresztą dziewczynkę chowaną pod kloszem zawsze pozatym kobiety które mają iloraz inteligencji mniejszy niż 150 nie podniecają mnie seksualnie.
  • Odpowiedz