Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

#p0lka #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Nighthuntero - Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze ...

źródło: comment_1672989619Jtno4lz26OAI0JS1TizCkb.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
a kto tu mówi o parach? mówię o tym, że 18, 19, 20 letnie dziewczynki na tinderku wybierają sobie faceta dużo starszego który je zabierze na egzotyczne wakacje i będzie peklować po same kule

a rodzicom powie, że do sesji się przygotowuje xD


@Sprus: a to mówimy o małym procencie pseudomodelek z insta czy o 90% społeczeństwa? Pewnie jakby panowie dostawali takie propozycje jak sex za wakacje warte kilka tysięcy to
  • Odpowiedz
  • 2
@elena-mary ja w wieku 32 lat spotykałem się jakiś czas z laską którą miała 23 xD

Aktualnie mam różową ale też młodszą prawie 10 lat i ona mówi że to nie jest duża różnica wieku xD

Za 10 lat też pewnie będę się spotykał z laskami 25 max jak z nikim nie będę bo im starszy jestem tym widzę większe zainteresowanie sobą między innymi dziewczynami 23-27 i to ja staje się coraz
  • Odpowiedz