Wpis z mikrobloga

Taki obraz tych, którzy myślą że lepsze i droższe ubrania poprawią twoje powodzenie u kobiet. To ci sami ludzie od pasków do spodni i koszul z krótkim rękawem. Brzydal nawet najlepiej dopasowanej marynarce dalej będzie brzydalem. Chad może nosić nawet ubrania ze śmietnika, a i tak będzie ruchaczem. ULTRA HYPER COPIUM.

#blackpill #przegryw #redpill #p0lka #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki
Pobierz Fekalny_okuratnik - Taki obraz tych, którzy myślą że lepsze i droższe ubrania poprawi...
źródło: comment_1672944637UalLe3cg1tnnyq0fCUhuUu.jpg
  • 9
@meehow97:

Jest to obojętne. Od kiedy ściąłem długie włosy 18 lat temu ani razu się nie czesałem. I ze 100 razy słyszałem, że wyglądam jak małpa i powinienem iść do fryzjera... od innych facetów.

@Malpigaj:

Zrobiłem tak z moją obecną babą - na trzecią randkę zabrałem ją na wycieczkę (zwiedzanie zamku) i ubrałem się wygodnie. Do dzisiaj nazywa te wypierdziane dresy "date pants" (4 lata temu były nówka funkiel ;)
Zrobiłem tak z moją obecną babą - na trzecią randkę zabrałem ją na wycieczkę (zwiedzanie zamku) i ubrałem się wygodnie.


@Jin: Ja na spotkanie (nie wiedziałem, że to będzie randka) z moją różową też przyszedłem w dresach i w starej bluzie. Musiało to komicznie wyglądać, bo dziewczyna ubrana w najlepsze ciuchy, a ja wyglądałem prawie jak jakiś lump xD