Wpis z mikrobloga

@4ntymateria: Ja jebe. Jak zwierzęta. Bo zwierzęta tak samo nie panują nad odruchami. Zresztą, nawet psy się uczy żeby nie szczały w domu. A polskie baby tak sobie gardłują.
@To_The_Moon: W PUA (tak wiem xD) jest taka zasada. Jak podniecasz laskę dajmy na to 5/10, to spokojnie podniecisz 9/10 Teoria kulawa, bo nie bierze pod uwagę że mniej atrakcyjne laski są bardziej wyposzczone.
Ale jednak mechanizm ten sam.
Po co
bo w mojej branży się przydaje bycie niższym (jazda sportowymi samochodami, gdzie mając 175+ cm jest mega niewygodnie) Ona wyczuwała, że sobie chwale swój wzrost i chwile później mi dupy dawała :)


@To_The_Moon: Boże co wy plusujecie wykopki...
Boże co wy plusujecie wykopki...


@damianooo8: zanim napiszesz takie bzdety to sprawdź jak wygląda człowiek 170cm w lambo a gość 196cm, ten drugi siedzi skulony

Po co babie wysoki chłop? Do sprawdzania prześwitu między futryną a ścianą? Nie. Do pochwalenia się przed koleżankami. Albo nie odczuwania wstydu społecznego, że jest się gorszą.


@jakismadrynickpolacinsku: otóż to, laski są społeczne i dla nich ważne "co ludzie powiedzo"
@To_The_Moon: Chodzi mi o to, że tak się rozpędziłeś w mitomaństwie że stwierdziłeś że dziewczyna uprawiała z tobą seks dlatego że byłeś pewny siebie pomimo swojego nie wysokiego wzrostu, i to jeszcze "chwilę później". To pokazuje że bardziej ci zależy na dowartościowaniu się niż poznaniu jak faktycznie funkcjonują kobiety.
@damianooo8: Napiszę ci 2 przykłady z życia, i tak powiesz, że to kłamstwo ale mam to w piździe, napiszę żeby mieć święty spokój.

Miałem dziewczynę, staliśmy kiedyś w łazience przed lustrem i mówiła, że jej kolega jest taki wysoki a "my tacy niscy" w namyśle, że ja i ona. Zlałem to kompletnie nie odpowiadając na ten shit test i olewając temat jakby to nie miało znaczenia, chwile później poszliśmy do jej
To co mnie irytuje najbardziej, że te laski po 1.5m w kapeluszu mają jakąś obsesję na tym punkcie i wyższa tym "przystojniejszy" xD


@taxi_driver92: To akurat wydaje się robić najwięcej sensu IMO. Dla ludzi w takiej powszechnej zdrowej normie jest 170-180 cm dla mężczyzny + może pare cm w górę i w dół. Kobiety są generalnie niższe, a mężczyźni generalnie wyżsi, ale wiek potomstwa w znacznej większości przypadków podobno mieści się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4ntymateria: Ale to nie jest żadna tajemnica, ktoś kto uważa inaczej zwyczajnie się okłamuje. To co mnie irytuje najbardziej, że te laski po 1.5m w kapeluszu mają jakąś obsesję na tym punkcie i wyższa tym "przystojniejszy" xD

@taxi_driver92: Czym niższa tym większa obsesja bo leczy swoje kompleksy niziołka wysokim obcasem i ma fioła na punkcie wzrostu.
@To_The_Moon: Wciąż masz kompleksy związane ze wzrostem i dowartościowujesz się seksem ze szmatami. Redpill to nie jest dobre rozwiązanie w twoim przypadku, tylko autoterapia, bo inaczej wciąż będziesz cierpiał i potrzebował dowartościowania.
Wciąż masz kompleksy związane ze wzrostem i dowartościowujesz się seksem ze szmatami.


@TomTao: o #!$%@? ale fikołek xD

Napisałem tylko kontrę jakoby niski wzrost przeszkadzał w zaliczaniu szmat, ty nie dowierzałeś, że to możliwe więc ci opisałem sytuację, a teraz mówisz, że się dowartościowuję xD

To po co pacanie mnie ciągniesz za język, po to by na koniec napisać, że się dowartościowuję? xD Beka z ciebie.

Redpill to nie jest dobre