Wpis z mikrobloga

#!$%@?, pierwszy raz spotykam typa który ma logikę a raczej brak logiki jak typowa baba, ciekawe jak wygląda życie takiego człowieka. Domniemam etat za 4-5k, jakaś baba 5/10 u boku, życie w blolu max 50-60m2


@To_The_Moon: To właśnie ty nie kierujesz się logiką, lecz własnym ego, które jest bardzo malutkie bo raz że na siłę próbujesz je podpudować, a dwa próbujesz płytko uniżać innym.
Redpill ci bardzo siadł na psychikę. Problem
  • Odpowiedz
4-5k to spoko pieniądze


@damianooo8: xD

Widać jak wysoko mierzysz i jak wygląda twoje życie, zarabianie poniżej 10k to moim zdaniem ubóstwo, ile jesteś w stanie przeżyć ciekawych chwile za te 4-5k netto miesięcznie? 2-3k idzie na mieszkanie i żarcie, zostaje Ci 1-2k, ile za tą kasę pojedziesz w fajne miejsca, jak długo musisz zbierać by sobie kupić coś fajnego? Do tego nic praktycznie nie oszczędzisz.

I mówię to z autopsji
  • Odpowiedz
zarabianie poniżej 10k to moim zdaniem ubóstwo


@To_The_Moon: Połowa zatrudnionych w tym kraju nie zarabia więcej niż 5k brutto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz te 170 cm wzrostu i takie sukcesy z kobietami, to musisz bardzo nadrabiać czymś innym. Gorzej, jak nie masz nic czym możesz to skompensować.
  • Odpowiedz
Ja się skupiam na twojej osobowości, próbuję wytknąć ci twoje problemy, a ty dalej jak katarynka rozwijasz temat kobiet. Kobiety to tylko plasterek który sobie nakładasz na ranę.

zarabianie poniżej 10k to moim zdaniem ubóstwo


@To_The_Moon: To w cyrku wam tyle płacą za fikołki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz tak nasrane na bani, zapewne przez zakorzeniony kompleks wzrostu, że widzę jak na dłoni że twoim głównym problemem
  • Odpowiedz
Połowa zatrudnionych w tym kraju nie zarabia więcej niż 5k brutto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pharos: i to jest straszne, Polacy żyją dosłownie w biedzie i traktują to jako coś normalnego, dla mnie to jest niepojęte. Współczesne niewolnictwo.

sukcesy z kobietami


@Pharos: nie nazwałbym tego sukcesami z kobietami, sporo lasek było dla mnie nie osiągalnych, ale też nie ma tak jak niektórzy piszą, że mając 170
  • Odpowiedz
@damianooo8: Swoją drogą tak sobie ciebie czytam i ewidentnie wykazujesz tzw projekcję, czyli widzisz w kimś problem który tak naprawdę jest w tobie.

Ja tu przyszedłem napisać tylko mirkom żeby nie przejmowali się wzrostem i pracowali nad innymi cechami, przyszedłem tu w dobrej wierze a spotkałem jednego toksyka który na początku nie dowierzał, że ktoś w ogóle śmie ruchać, a potem, że ktoś w ogóle śmie zarobić więcej niż śmieszne 5k
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Poza problemem z ego, masz jeszcze właściwie problem z kobietami. Podświadomie uważasz że są one do ciebie negatywnie nastawione. Czy to prawda?

Ogólnie zachowujesz się jak ludzie którzy w przeszłości mieli grube problemy z dowartościowaniem się. I teraz za wszelką cenę chcą wypełnić pustkę w swoim ego. Ty w dodatku uniżasz innym, co stawia cię nisko mentalnie.
  • Odpowiedz
@Pharos: no nie ukrywam, że jakbym był brzydki z ryja to raczej nic nie ugram i bym sobie raczej odpuścił sprawy damsko męskie i skupiłbym się w 100% na biznesie.

Z drugiej strony mam kumpla 167 cm i z twarzy gorszy ode mnie, a wyrwał fajną Julkę i niedawno nawet wziął ślub.

Ale jakby trafił na wykop i przeczytał, że mając 167 cm niemożliwe by ruchał, to może by żony nie
  • Odpowiedz
Z drugiej strony mam kumpla 167 cm i z twarzy gorszy ode mnie, a wyrwał fajną Julkę i niedawno nawet wziął ślub.


@To_The_Moon: Mam tyle wzrostu i jest bardzo trudno sobie kogoś znaleźć. Po prostu kobiety nie są zainteresowane. No bo dlaczego miałyby być, skoro prawie każdy inny facet jest wyższy, więc bez żadnego wysiłku mogą mieć lepszą partię? W ogóle im się nie dziwię.
  • Odpowiedz
@Pharos: jaki rejon polski jesteś?

Bo są rejony w Polsce gdzie jest lepsze ratio pod względem ilości kobiet a facetów, ten kumpel 167 był ze wschodu polski.

Ponoć w Bydgoszczy jest dużo więcej kobiet niż facetów i niektórzy tam jeżdżą do klubów wyrywać panny, bo na 1 gościa przypada 7-10 kobiet.
  • Odpowiedz
@Pharos: zachód polski, jest na pewno gorzej niż na wschodzie, do tego laski są brzydsze.

Zależy też jaki masz skill i wiek, jeśli masz mały skill to polecam tinder/badoo i poćwiczyć na pasztetach, zrobić sobie jakieś fajne fotki, stylówę, fryz i umówić się na kilka spotkań.

A jak masz już skill to pojechać "turystycznie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) np do Bydgoszczy na weekend i zrobić rajd na
  • Odpowiedz
Zależy też jaki masz skill i wiek, jeśli masz mały skill to polecam tinder/badoo i poćwiczyć na pasztetach, zrobić sobie jakieś fajne fotki, stylówę, fryz i umówić się na kilka spotkań.


@To_The_Moon: Chyba nie zrozumiałeś. Nie możesz poćwiczyć na tinder/badoo jak nie masz tam par. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pharos: #!$%@? to nie wiem, może ja jestem serio jakimś chadem manletem skoro miałem 700 par na tinderze xD

Ciezko mi doradzic bo nie wiem jak wyglądasz i jakie masz cechy które można wymaksować, może u mnie robotę robiły pro fotki i u CIebie też by zadziałało. Laska jak widz, że coś jest lepiej zrobione, to widzi w tym potencjał i nawet hajs/status, bo byle kto nie ma fotek robionych jakimś
  • Odpowiedz
#!$%@? to nie wiem, może ja jestem serio jakimś chadem manletem skoro miałem 700 par na tinderze xD


@To_The_Moon: Wydaje mi się, że masz typową optykę faceta, który doświadcza czegoś pozytywnego w relacjach z kobietami. To znaczy wydaje ci się, że skoro ty tak masz, to jak ktoś inny tego nie ma, to można dobrą radę komuś pomóc. No nie można. Jak masz tyle par na tinderze to żyjemy w zupełnie
  • Odpowiedz
@Pharos: masz rację, dlatego nie wiem co Ci doradzić bo nie chcę zrobić tego źle tym bardziej, że mamy trochę inne sytuacje.

Ale patrzę też przez pryzmat mojego kumpla, on na tinderze też nie ma par ale w realu ogarnia młodsze o 10 lat Julki, tylko on z kolei ma dużo lepszą gadane niż ja i o tym też właśnie mówię, że ja np wyglądem i fotkami robię to co on
  • Odpowiedz
być niezależnym, od rodziców, szefa, czy dziewczyny.


@To_The_Moon: Takiej niezależności nie mają nawet milionerzy, bo nawet oni są zależni od swoich partnerów biznesowych i rodzin. Mają także kontrakty i zobowiązania do wypełnienia. Dałeś strasznie enigmatyczną odpowiedź, a mnie chodziło o konkret.

Pracuję jako programista. Zarabiam dużo ponad 20k na rękę. Mam swoje mieszkanie i wożę się nowym BMW G20 340i. Jeśli myślisz, że to coś pomaga w relacjach z kobietami to
  • Odpowiedz
Przeczytałem cały ten wątek i uważam, że lepiej jest mieć właśnie takie podejście do spraw jak ma @To_The_Moon. Może właśnie w tym tkwi sekret żeby nie użalać się nad sobą i przeć do przodu a pisze to z pozycji właśnie kogoś odwrotnego tylko widzę w tych wypowiedziach jakąś większą wartość, pozytywne myślenie, szukanie plusów, działanie, motywacja itd.
Tu właśnie wszyscy sprowadzają się na takie bagienko i jeden drugiego utwierdza w #!$%@?,
  • Odpowiedz