Wpis z mikrobloga

@taxi_driver92: @4ntymateria: mam te mityczne 170 cm i miałem często dziewczyny 173 cm i o dziwo one nigdy nie narzekały na mój wzrost, serio.

Z kolei fioła na punkcie wzrostu miały często laski 155-165 cm, nawet mi wprost wygadywały, że ich koledzy są wyżsi xD
No to skoro są wyżsi to czemu ja cie bzykam xD Po tych słowach zawsze je blokowało xD

Wzrost ma znaczenie ale jak nadrabiasz ryjem
jakieś bajki piszesz, tak niscy nie ruchają


@lubielizacosy: xD spoko, myśl sobie tak i tkwij w tym, więcej będzie dla mnie xD

Ryj jest ważny, wzrost jest ważny, ale mental jest równie ważny.

Nawet jeśli nie rucham tyle co chad 190cm to co z tego? Swoje porucham, mi wystarczy, a resztę czasu którego i tak mało mam wolę poświecić na pasje i pracę
@4ntymateria: to ja juz sobie wyobrazam bol dupy kobiet gdyby moje rozmowy z kumplami byly na wizji
"ja to lubie takie zgrabniutkie, chude, mlode, zeby dalo sie fajnie zlapac podczas seksu i calosc kontrolowac"
"no ja ostatnio bylem z dziewczyna ktora miala male cycki, tragedia"
"ostatnio umowilem sie z laska z tindera, niby byla zgrabna na zdjeciach, ale na zywo okazala sie strasznie gruba"
jakieś bajki piszesz, tak niscy nie ruchają


@lubielizacosy: xD spoko, myśl sobie tak i tkwij w tym, więcej będzie dla mnie xD

Ryj jest ważny, wzrost jest ważny, ale mental jest równie ważny.

Nawet jeśli nie rucham tyle co chad 190cm to co z tego? Swoje porucham, mi wystarczy, a resztę czasu którego i tak mało mam wolę poświecić na pasje i pracę

@To_The_Moon tak jak mowisz przewalone miec w dzisejszych
To co mnie irytuje najbardziej, że te laski po 1.5m w kapeluszu mają jakąś obsesję na tym punkcie i wyższa tym "przystojniejszy" xD


@taxi_driver92: Jedna koleżanka, mi kiedyś powiedziała, że to wynika z tego, że dużo takich karzełków ma kompleksy z tego powodu i dlatego chcą jak najwyższego, żeby to sobie zrekompensować xD