Wpis z mikrobloga

Jak dobra pizza we #wroclaw na dowóz?
Byle tania i duża XD
Ostatnio zamówiłem takie małe gowno za 50 kilka złoty ehhh
Poratujcie Mirasa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ToddChavez_: mordo ciężko coś teraz we Wro ogarnąć albo bulisz 2x więcej i masz spoko pickę, albo bulisz i tak sporo bo ceny wywaliło, ale nastawiasz się na średniawkę, ewentualnie dyskusyjny smak, który nie siedzi każdemu. Ode mnie polecam Pizzerię Muzyczna, a także - mimo średniej renomy - Party Pizza.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika Nie no ryzykować w Nocnyn Gastro to już dawno się oduczyłem. To jest za duża loteria że na drugi dzień będziesz miał problemy żołądkowe i to nie od alkoholu.

Ja myślałem że ty masz bardziej wysublimowany żołądek :)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: nigdy nia miałem problemów z dupskiem po Nocnym Gastro, a nie korzystałem jednorazowo. Może dlatego że w środku zawsze byli biali mężczyźni mówiący po polsku?

Mają też świetną zaletę jaką jest dowóz do 3 w nocy - i to własnymi kierowcami z własnymi autami! Na huby potrafią dojechać w mniej niż 45 minut od zamówienia, szybciej niż pogotowie.

Mój brzusio po latach przygód zrobił się dość rasistowski - dziwnym
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika Nie wiem ja tam miałem dwa razy akcje z Nocnym Gastro i podziękowałem. Natomiast nowy kebab na Bogusławskiego koło chińczyka sprawił kumplowi gorszy cyrk niż się wydawało i tam to na pewno nie polecam próbować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ToddChavez_: pizzeria na popowicka 26 (pierogarnia i grill burger) fungi jest za ~25 zeta, dobra pizza w przyzwoitej jakości

burgery są słabe ale pizza i zestawy obiadowe karkówka, żeberka są super
  • Odpowiedz