Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: pamiętam jak wchodziły na rynek światła do jazdy dziennej, to wtedy policja biegała z miarką bo homologacja wymaga jakichś tam odległości pomiędzy światłami, odległości od ziemi i krawędzi pojazdu.
A teraz taka choinka z led barem na cały przód jeździ legalnie po ulicach bo fajnie wygląda. Zajebista ta homologacja, wystarczy dobrze zapłacić i wszystko można.
  • Odpowiedz
  • 2
@eli_eli_lema_sabachthani może i z przodu byłoby OK, ale jeśli chodzi o VW to uważam, że tak to zrobili, że każdy wygląda jak wujek Janusz z wąsem. Gdybym miał nowego arteona, to bym pytał, czy można to wyłączyć :) ewentualnie samemu odpiąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Kły w Peugeotach - jeszcze 2 lata temu chwaliłem za kreatywność i odwagę, dziś nie wiem jak zareagować jak muszę z takim autem wykonać wspólny manewr. Tzn ja wiem co mam robić, ale moje oczy mają problem. Ewentualnie jadę na czilu, mijam takie auta i zamiast skupić uwagę na drodze, to właśnie te ledy odciągają moją uwagę. Jak reklamowy neon.

@eeehhh:

Ja to się dziwię jakim cudem takie gówno zostaje dopuszczone
Krupier - > Kły w Peugeotach - jeszcze 2 lata temu chwaliłem za kreatywność i odwagę,...

źródło: comment_1672862347o08ZX0NCCZkyRqxqa6Tq09.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz