Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: To zależy, z przodu wygląda dobrze tylko jeśli to jest jedna, cała listwa. Chyba nowa Kona ma taki patent i wygląda to ok. To rozwiązanie w VW wygląda #!$%@?. Natomiast z tyłu wygląda nawet fajnie, wiadomo, że ciężko zrobić jedną listwę przez całą szerokość bo jest klapa bagażnika.
Ja to się dziwię jakim cudem takie gówno zostaje dopuszczone do ruchu?

Jeszcze niedawno były afery o chińskie ledy montowane gdzie się chce, a dziś po miastach bez krępacji śmigają takie potworki jak te peugeoty właśnie.

Jeszcze dodatkowo jak się wrzuca kierunek to to jedno światło gasnie. XDDD


@Krupier: przeciez swiatla led sa na wysokosci reflektora, to wystarczy.
No i co z tego ze swiatło gaśnie przy migaczu? Utrudnia to jakos
@eli_eli_lema_sabachthani: Z przodu mocno wypłaszcza "pysk" tego auta. Z tyłu różnie - takie Q8 czy prosche bym przytulił, za to jak zwykle niektóre azjatyki po bandzie i te linie mają tak grube, że głowa boli.

No i wiadomo, że to pewno będzie dobrze działać u 1 i być może drugiego właściciela, gdzie jak za 20 lat p0laczek to kupi, to koszt lampy będzie pewno wynosił 3 minimalne i będą jeździli z
przeciez swiatla led sa na wysokosci reflektora, to wystarczy.


@paul772: no ja tam widzę, że są też sporo poniżej.

No i co z tego ze swiatło gaśnie przy migaczu? Utrudnia to jakos poruszanie sie innym kierowcom? Serio, jak masz problem z zauważeniem mrugajacego migacza i leda z drugiej strony auta, to moze nie powinienes jeździć, kiedy na drodze trzeba uważać na całkowicie nieoswietlonych uczestników?


@paul772: nie mam problemu, ale potrafi
nie mam problemu, ale potrafi to nieco zmylić szczególnie jadąc w nocy gdzie nagle widzisz tylko jedno białe światło i jedno pomarańczowe migające i się zastanawiasz co do #!$%@? się tam kawałek dalej przed tobą odjebuje. Może przy prawej krawędzi jedzie motocykl, a przy lewej stoi jakiś pachołek migający z ostrzeżeniem?


@Krupier: Co? Przecież to najwyżej dzienne się wygasza, światła mijania się świecą, chociaż w przypadku 208 chyba nawet dzienne nie
Co? Przecież to najwyżej dzienne się wygasza, światła mijania się świecą


@JC97: no właśnie nie. Już nie raz widziałem jak w nocy stał taki co jednym okiem świecił, a drugim tylko migał. Mówię ogólnie, a nie tylko o peugeotach.
@Krupier: Pokaż przykład jednego samochodu, który przy włączaniu kierunkowskazu wygasza światło mijania. Żaden Peugeot tak nie robi i nie znam żadnego innego samochodu, który tak by robił.
@Krupier: Skoro tak często to występuje to chociaż markę byś kojarzył. Niech będzie Peugeot jak tak się ich uczepiłeś. Gama nie jest jakaś super szeroka to powinieneś znaleźć. Sprawdziłem 208, 308 i 508 - żaden tego nie robi.