Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tetsuya: dlatego ja co najwyżej zbieram się na sto procent pewności siebie i patrze się na kogoś, z kimś nawiąże kontakt wzrokowy, aż ten ktoś nie odwróci wzroku, ewentualnie mrugam i po mrugnięciu patrzę w drugą stronę. Nie warto ryzykować bycia miłym xd
Dobra, wyjdę na polaczka (którym jakby nie było jestem), ale:
- nie chce mi się po zachodniemu szczerzyć mordy do każdej osoby, nie dlatego że nie jestem życzliwy, tylko dlatego, że jestem leniwy i jak wspomniałem po prostu mi się nie chce,
- nie chce mi się każdemu wackowi w windzie, na klatce schodowej, podczas biegu, czy w lokalnym warzywniaku mówić "cześć, jak się masz?" czy nawet skinąć głową,
- nie chce
- nie chce mi się po zachodniemu szczerzyć mordy do każdej osoby, nie dlatego że nie jestem życzliwy, tylko dlatego, że jestem leniwy i jak wspomniałem po prostu mi się nie chce,

- nie chce mi się każdemu wackowi w windzie, na klatce schodowej, podczas biegu, czy w lokalnym warzywniaku mówić "cześć, jak się masz?" czy nawet skinąć głową,

- nie chce mi się wyskakiwać z uprzejmościami typu przytrzymanie drzwi, windy czy
Pobierz
źródło: comment_1672820576Dp5nsCoRPudgzIustaTR9T.jpg
Kwintesencja tej nitki. Faktycznie, uśmiech czy powiedzenie "dzień dobry" to potężny wysiłek.


@pilovsky: Nie jest kwintesencją. Większość januszerki nie uśmiechnie się czy nie pomoże, bo jest chamska i nieżyczliwa lub się boi interakcji. A ja jestem leniwy. I tak: powiedzenie "dzień doby" setkom osób dziennie to jest wysiłek.

Aż dziwne że biegasz.


@pilovsky: Czemu? Robię to dla zdrowia i frajdy własnej.
Większość januszerki nie uśmiechnie się czy nie pomoże, bo jest chamska i nieżyczliwa lub się boi interakcji.


@andrzej-tester: Może januszerka tak myśli o Tobie?

I tak: powiedzenie "dzień doby" setkom osób dziennie to jest wysiłek.


@andrzej-tester: Mijasz setki osób dziennie w windzie czy na klatce schodowej? Przecież wiadomo, że nie chodzi tu o mówienie 'dzień dobry" każdej osobie na ulicy.
@Tetsuya: a może to się bierze z końskich zalotów p0laków? Jak taka Polka regularnie jest chamsko zaczepiania przez facetów pokroju budowlańców albo innych sebiksów, to w końcu wykształca w sobie mechanizmy obronne.
@Rondo3: dobra, gosciu #!$%@? jakies typowe stereotypy. i to nie jest kwestia jakiegos wyparcia, ale nawet omawiajac znaczenie slowa 'slowianin' odnosi sie do angielskiego terminu 'slav', ktory ladnie sie wpasowuje w 'slave' a teorie nt. pochodzenia 'slowianina' sa cztery i ta o niewolnikach jest akurat najmniej prawdopodobna XD
polecam sobie przeczytac o etymologii nazwy: https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie

poza tym, angol bedzie slowianom wypominal pijanstwo wieksze od zachodniego...dobre sobie ( ͡º ͜ʖ
Pobierz
źródło: comment_167284503938NLbs1vJOTsXdxXGXmP1m.jpg
@Steven_Hyde: też mu to wypominałem, ale poza tym wszystko się zgadza. A pijaństo pijaństwu nie równe. Wschodni europejczycy nie mogą pić bo szybciej dostaną depresji oraz innych nerwic od tego, nie to co John albo Enrique
@Steven_Hyde: btw ci ludize których pokazujesz to dysgeniczne mutanty z klasy niższej których Pan Profesor Dutton (wszystko specjalnie z wielkich liter) jedzie jak równo i nie uznaje ich za cześć wyższej klasy brytyjskiej do której sam od pokoleń należy(nieprzerwana linia uczonych z brytyjskich uczelni od XVII wieku). ps to prawda. W Anglii plebs i elity różnią się od siebie najbardziej w całej Europie, i nawet grupy krwii mają skrajnie różne