Wpis z mikrobloga

@Tetsuya: Mi się nigdy tak nie zdażyło. Wole się nie patrzeć bo zaraz mnie wyruchać chcą, albo pod mieszkaniem czatują albo kiedyś jedna prawie się #!$%@?ła o kosz na śmieci, najgorzej jak muszę płacić za benzynę na stacji i jakaś karyna stoi na kasie to już jest dramat.
@Steven_Hyde: Gdy Anglik jest rasistą w kolonii jest to konieczność dziejowa,misja cywilizacyjna, wyższa metafizyka. Gdy eastern slavic poorlak krzywo się spojrzy na ciapka albo wyśmieje czarnoskórego to jest po prostu literalne świństwo i zacofanie
@aczutuse: Spójrz się w kierunku jej twarzy, ale rozluźnij wzrok i spójrz przez jej twarz w dal - nie obserwuj, wyceluj wzrokiem w nic. Samą twarz rozluźnij, a oczami nie poruszaj. To jest martwy wzrok. Generalnie porzuć bycie człowiekiem, jesteś robotem i nie umiesz się patrzeć, ale za to dobrze skanujesz otoczenie. Możesz też nerwowo się zaśmiać do siebie i sięgnąć do kieszeni jedną ręką, albo z tyłu za pasek od
@aczutuse: Kobiety się boisz, że cię pobije? To strasz tylko te niskie i słabe xD
Takim zachowaniem nie dajesz powodu do agresji, ale do lęku i zdenerwowania już tak.
@SzycheU: osobiście często komplementuje ludzi, bo jak ktoś świetnie wygląda to mi się sama morda zaczyna otwierać, podchodzę do takiej osoby i odnajmuje że niczego nie oczekuje w zamian i czy mógłbym zająć chwilę, bo chciałbym powiedzieć, że bardzo mi się kogoś podoba uroda/ubranie/cokolwiek innego
jakoś nigdy ludzie nie podejrzewali podstępu, nie usprawiedliwiaj ich dlaczego tak się dzieje, pewnie dlatego że jestem w miarę przystojny, jakbym był brzydki to by pewnie