Wpis z mikrobloga

@Pabick: to dla mojej ciotki , poszla na studia i sobie nie radzi z fizą. Chcialem pomoc a jak Ty nie chcesz i nie znasz sytuacji, nie zgrywaj kozaka z elektrody. Dzieki za opinie @moll:
  • Odpowiedz
@DmNQ193: jak sobie nie radzi z przedmiotem to niech idzie na korepetycje, bo samymi rozwiązanymi przez kogoś zadaniami przedmiotu nie zda, jak mają jakieś kolokwium czy inny egzamin
  • Odpowiedz
@DmNQ193: na tyle by się przeczołgać przez egzaminy powinni. I dlatego wspomniałam o korkach, skoro sama nie ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: No sorki , że spytałem o to czy ktoś ma wolną chwile i dla treningu nie chciałby spbie czegoś rozwiązać. Nikogo nie zmuszam, grzecznie pytam a dostaje stos wiadomości z umoralniniem. Dzieki za pomoc, pomogłas wystarczająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DmNQ193: dostałeś propozycje odpłatne, a szukasz jelenia xD płacić nie chcecie, wziąć się za naukę też nie. Powodzenia cioci na studiach z takim podejściem!
  • Odpowiedz
@DmNQ193: bo spuszczasz się nad umoralnianiem i brakiem darmowego podnóżka do odwalenia roboty za kogoś, za to nawet nie odpowiedziałeś/zareagowałeś na wpisy o odpłatnej pomocy
  • Odpowiedz
@moll: Ciotka nie odpisala od wczoraj. Nie wiem czy chce czy nie . Zatem umoralniass a nie znasz sytuacji wiec pytam po #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Odpowiadac na post z zapłatą mam rozumiem tutaj zebyś widziała? XD
  • Odpowiedz