Wpis z mikrobloga

@MimiLurie: Według mnie Iwona zginęła bo się naraziła, bo ich #!$%@?ła, bo mogli ją zabić, bo mieli taki kaprys. Ludzie którzy gwałcą nastolatki mogą mieć odpał w każdej chwili, nie potrzeba dużego pretekstu. Krystek potrafił napluć dziewczynom publicznie w twarz, na chodniku, i zwyzywać od dziwek. Są takie zeznania. Więc zabić kogoś to pewnie dla takich osób pryszcz Mogła być o tyle groźna, że nie uległa jakiejś manipulacji i zastraszeniu jak
@Karlayn3: owszem jest. To popłuczyny po wiecznie powracających teoriach, choćby o magdzie żuk którą to niby szejkowie uprawiający orgie na jachtach załatwili.
Były też teorie o tym że Tylman sprzątneły służby, bo jej ex-chłopak ze służb wiedział o satanistycznych spotkaniach w podziemiu rossmana.
Wogóle pierwszą tego typu teorią były te dzieciaki od Trynkiewicza. Tam też były homo-orgie satanistyczne w które zamieszane było SB i czarna wołga. Pamiętam te reportarze gdzie grażyny
@BzdziochyWCiescie: spraw moge wymienić więcej, tylko po co?

McCann uprowadzono na czyjeś zlecenie, wskazuje na to wszelka logika.

Spisek elit żeby ją pociąć na organy, spisek siatki pedofilskiej rządzącej światem czy coś innego?

Słyszałeś o mechanizmie powstawania legendy miejskiej? Jesteś w stanie wytłumaczyć, dlaczego do każdej nierozwiązanej sprawy ludzie tobie podobni wklejają kilka zawsze niezmiennych elementów? Zupełny przypadek, nie?
@thorgoth ale to Ty tu przytoczyłeś jakieś teorie spiskowe. Ja przytoczyłam sprawę Iwony Cygan jako przykład, że nie jest to wcale nieprawdopodobne że sprawca/sprawcy ucisza/ją świadków oraz że może być w to więcej osób zamieszanych /tuszujących. Dokładnie jak w tamtej sprawie. Sprawa policjanta z Bieszczad, który też zabił świadka. Ja #!$%@? od tego zjawiska o którym piszesz, jakichś czarnych wołgach itp. Tylko jak wyżej. I takich związków nie wykluczam jak właśnie ten
Ja #!$%@? od tego zjawiska o którym piszesz, jakichś czarnych wołgach itp. Tylko jak wyżej. I takich związków nie wykluczam jak właśnie ten ksiądz itd

No i oczywiście handel ludźmi, pedofilia i gwałty nie istnieją, a Krystek podlewał kwiaty w zatoce mhm ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Karlayn3: #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdź jeszcz raz znaczenie.

ja się tylko i aż śmieje z
@thorgoth: ale co Ty bredzisz, że ZAWSZE jak zaginie młoda dziewczyna to są teorie spiskowe? xD to jest gówno prawda i już samo to Ciebie wyklucza z rozsądnej dyskusji. Pojawiają się dokładnie tam, gdzie jest na nie miejsce i ono jest tam nie bez powodu. W sprawie McCann teorie o uprowadzeniu przez siatkę pedofilską jak najbardziej były brane pod uwagę przez śledczych. No ale jak ktoś uważa, że zabili ją rodzice
ale co Ty bredzisz, że ZAWSZE jak zaginie młoda dziewczyna to są teorie spiskowe? xD to jest gówno prawda i już samo to Ciebie wyklucza z rozsądnej dyskusji.


@BzdziochyWCiescie: podaj mi przykład JEDNEJ medialnej sprawy zaginięcia młodej dziewczyny lub małego słodkiego dziecka gdzie nie było teorii spiskowych.
Odpowiesz na moje wcześniejsze pytania?
Akapity nie są aż takie straszne ;)

I to Ty płyniesz pod prąd i szukasz kwadratowych jaj. Od czasów