Wpis z mikrobloga

Wspaniała opłacalność battle passa. Dzisiaj mija karencja i będę mógł sprzedać Objecta 248. Ceny kształtują się jak poniżej. Ponad 2 miesiące robienia wszystkich zadań dzień w dzień. Miałem jedną dziesięciodniową przerwę ze względu na urlop i wczasy, ale za to kupiłem tę lepszą przepustkę dającą dodatkowo 150 punktów na start. Poza tym dzień w dzień zadania i ponad 50 medali nabite, więc jestem jednym z pierwszych, który może sprzedać pojazd nie kupując wcześniej pojedynczych leveli za GE. Efekt - 28 gadzinów za Objecta i jeszcze ewentualnie 10 za samolocik. Ten Battle Pass to jest największy scam ślimaka.
Nie pozostaje nic, tylko trzymać to skitrane licząc, że kiedyś pójdzie za zadowalającą kwotę. Super zwrot z inwestycji.
#warthunder
Drmscape2 - Wspaniała opłacalność battle passa. Dzisiaj mija karencja i będę mógł spr...

źródło: comment_1672741392ft6mwIdqXfgdcO0RoSusSd.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Drmscape2 ło kurna, jak ty to robisz? Przecież to tak ze 4-5h na jednej scieżce. Ja na czołgach jak wbijam to gram panteruchami na 6.0 na zręcznościowym i to tyle schodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@puto: Normalnie gram na top tierze. Zrobienie wszystkich trzech gwiazdek zajmuje mi ok 6h. Naval na top tierze to jest jakieś 5-6 gierek. Jedną morską będę musiał kupić bo wypadła centralnie w święta i brakło mi 10k punktów bo byłem u rodziny i nie zdążyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz