Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem mezczyzn chodzących z gładkimi twarzami, przecież broda i zapuszczenie się i zarośnięcie z miejsca zrobią z przeciętnego mężczyzny x+2/10 bo permanentnie maskuje potencjalne niedoskonalosci i powinno się ją wykorzystać - zakrywa policzki więc maskuje cerę, linie szczęki, a odpowiednio długa nawet podwójny czy cofnięty podbrodek. Narzekanie na rzadkość brody to domena głównie nastolatków którzy jej nie mają(a jeśli nawet starszych to współczesna farmacja za pomocą loxonu radzi sobie wyśmienicie na gęsty porost) podobnież narzekanie na barwę bardziej blond czy siwą która jest błogosławieństwem. #broda #niepopularnaopinia #logikaniebieskichpaskow #lookmaxing
#blackpill
Pobierz KingaM - Nie rozumiem mezczyzn chodzących z gładkimi twarzami, przecież broda i zapus...
źródło: comment_1672695012Q1fdjbdkwG7AcPPZ5bGp4U.jpg
  • 75
@KingaM: 90% facetów nie będzie w stanie wyhodować takiej brody jak picrel i będzie wyglądała jak zapałki powbijane w gówno, a potem jak przerośnięte łoniaki. Sam czasem zapuszczam, bo nie chce mi się golić i imo wyglądam dużo gorzej niż bez. U mnie najlepiej jest przy tym maksymalnie tygodniowym zaroście, ale to też tylko przez to, że niweluje to niedoskonałości kości szczęki i nie wygląda przy tym jak kłaki bezpańskiego psa.
Nie rozumiem kobiet chodzących z małymi cyckami, przecież cycki i zrobienie implantów i duże bimbały z miejsca zrobią z przeciętnej kobiety x+2/10 bo permanentnie maskuje potencjalne niedoskonalosci i powinno się to wykorzystać - zwraca uwagę więc maskuje cerę, przerzedzone włosy, a odpowiednio duże nawet sadło czy płaski tyłek. Narzekanie na małe cycki to domena głównie nastolatek które ich nie mają(a jeśli nawet starszych to współczesna medycyna estetyczna za pomocą silikonu radzi sobie
@Kamokamo: @fookinraww: @twoj_starrry: @ShortyLookMean: @RobieZdrowaZupke

I znowu w tym watku ludzie, ktorzy nie wiedza, ze w aptece wystarczy kupic plyn do pryskania mordy (minoxidil, najtanszy jest alopexy) i przy byciu konsekwentnym bedzie sie miec bujna brode nawet zaczynajac od loniakow na ryju. Niestety moze to zajac i 1-1,5roku, ale koszt przez ten czas to <200zl i ok minuta czasu codziennie.

reddit.com/r/minoxbeards wrzucaja ludzie zdjecia postepow, wybrane jedno stamtad
Pobierz jegertilbake - @Kamokamo: @fookinraww: @twoj_starrry: @ShortyLookMean: @RobieZdrowaZu...
źródło: comment_1672696458SyzeiCI7mVOu4w73p9ZLro.jpg
@jegertilbake: gościu, ja od +/- 10 lat noszę brodę na twarzy, więc co nieco na temat bród wiem i powiem ci, że nie każdemu broda pasuje do mordy, a z resztą jak ktoś woli bez to niech chodzi bez.
Zapuścić brodę, a utrzymać fajny, schludny zarost to dwie różne rzeczy + koszta, bo dobrzy barberzy za combo biorą więcej niż 100 zł (i tak co 2-3 tygodnie żeby utrzymać ten stan),
@Kamokamo: Philips One Blade, troche wprawy i samemu robisz brode, nie potrzeba ci do tego zadnego barbera. U mnie fryzjerka za 30zl scina i tez robi brode wiec tez bez przesady a gosc na zdjeciu wyglada spoko i taki efekt mozna uzyskac bez drogich olejkow.

Moze cie zle oznaczylem, ale fakt jest taki, ze jak ktos chce miec brode to moze ja latwo miec i sie przekonac czy mu pasuje. Znaczna
@twoj_starrry: Skutki uboczne, ktore opisujesz moga sie tyczyc przyjmowania tego w formie tabletek, jak pryskasz to wlosy nie wyrosna w innym miejscu a nawet jesli to moze 1 na 100tys przypadkow. Tak samo jak ktos moze zjesc paracetamol i dostac silnej alergii a potem umrzec. To jest ultra lajtowe rozwiazanie a gosc wyzej poprawil swoj wyglad dzieki brodzie i soczewkom o jakies 3/4 pkt.

Jak ktos narzeka na to, ze przegral
@KingaM: Nie jest, jesli uzywasz tego zgodnie z zaleceniami i pryskasz gdy wloski sa jeszcze male i biale i nabiora pigmentu to staja sie juz trwale i na tym etapie mozna zakonczyc kuracje a wlosy z twarzy nie beda wypadac.

Inaczej jest na glowie i tam faktycznie jesli ktos uzywalby tylko minoxidilu np. na zakola to te wlosy moga wypasc jesli nie zostanie zahamowanie wypadanie przy uzyciu finasterydu/ dutasterydu albo RU58841.
@jegertilbake: widzisz, problem w tym, że nie każde włosy jesteś w stanie dobrze ogarnąć maszynką bez odpowiedniej wiedzy i zmysłu estetyki. Mój barber ma na tyle sprawne oko i zmysł estetyczny, ze nie byłbym w stanie powtórzyć jego cięcia żeby wyglądać tak dobrze jak po wyjściu z salonu. Oczywiście wiele razy się strzygłem trymerem z różnym skutkiem, często całkiem ok, ale nigdy nie powtórzyłem 1:1 roboty barbera, poza tym bez olejków