Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem mezczyzn chodzących z gładkimi twarzami, przecież broda i zapuszczenie się i zarośnięcie z miejsca zrobią z przeciętnego mężczyzny x+2/10 bo permanentnie maskuje potencjalne niedoskonalosci i powinno się ją wykorzystać - zakrywa policzki więc maskuje cerę, linie szczęki, a odpowiednio długa nawet podwójny czy cofnięty podbrodek. Narzekanie na rzadkość brody to domena głównie nastolatków którzy jej nie mają(a jeśli nawet starszych to współczesna farmacja za pomocą loxonu radzi sobie wyśmienicie na gęsty porost) podobnież narzekanie na barwę bardziej blond czy siwą która jest błogosławieństwem. #broda #niepopularnaopinia #logikaniebieskichpaskow #lookmaxing
#blackpill
Pobierz KingaM - Nie rozumiem mezczyzn chodzących z gładkimi twarzami, przecież broda i zapus...
źródło: comment_1672695012Q1fdjbdkwG7AcPPZ5bGp4U.jpg
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boopek: po roku mozna sprawdzic czy dziala, 5 miesiecy to za malo. 2 lata zeby wlosy staly sie permanentne. Nie mozna opuszczac. To jest powod fls ktorego malo komu sie to udaje, ludzie za szybko sie zniechecaja albo nie robią tego regularnie.

@jegertilbake: nigdy nie będą permanentne. W opisie każdego specyfiku z minoxidilem można przeczytać, że włosy wypadną w ciągu kilku miesięcy po zaprzestaniu stosowania.
@Duzy_Dziki_Zwierz: Wygląd zewnętrzny wpływa na postrzeganie nas przez inne osoby a to z kolei rzutuje nie tylko na relacje damsko-męskie ale na wiele aspektów naszego życia, chociażby traktowanie w pracy lub uguem w swoim kręgu towarzyskim.
Chłop oczywiście może podoba się sobie w takiej postaci, ale nie możemy wykluczyć, że to dlatego, bo łysiejący, napompowany, brodaty 40-kilku latek z youtube'a wkręcił mu, że tak powinien wyglądać Prawdziwy Mężczyzna.
Odpowiednio zachowane proporcje
co jeżeli niektórzy mają za słabe geny na wyhodowanie brody?


@sadge: Genetykę możesz zawsze poprawić ćwiczeniami siłowymi. Ja odkąd zacząłem ćwiczyć siłowo, to momentalnie mi zaczął rosnąć zarost na klacie i brodzie. Też są przecież jakieś specyfiki nas porost brody
@jegertilbake:

Ziomek przestań #!$%@?ć, minoxidil może mieć skutki uboczne i NIE działa u każdego, na reddicie widzisz tylko te pozytywne historie. Ja stosuję od ponad roku i co prawda jest jakiś tam efekt ale zdecydowanie niewidoczny na pierwszy rzut oka dla osoby trzeciej.
Narzekanie na rzadkość brody to domena głównie nastolatków którzy jej nie mają


minęło wieeeeeele lat odkąd przestałem być nastolatkiem a zamiast brody dalej mam rzadkie rude łoniaki wyglądające jakby ktoś powtykał zapałki w gówno xd
smarować ryja preparatem na nadciśnienie nie mam zamiaru bo:
1. ryzyko
2. wyszłaby z tego w najlepszym przypadku #!$%@? ruda broda xd
3. nienawidzę zarostu jest w cholerę niewygodny okropnie się w nim czuję a widok brodaczy