Wpis z mikrobloga

Ciekawie sie robi. Biorac pod uwage komentarz matki nieboszczyka, na temat jego smierci, ktory juz zostal usuniety daje to troche do myslenia
https://i.pl/nie-zyje-patryk-kalski-byl-zwiazany-z-zatoka-sztuki-w-sopocie/ar/c1-17170831

W rozmowie, którą przeprowadziliśmy parę tygodni temu, Kalski wyznał, że nie chciał być dłużej związany z Zatoką Sztuki, aferą pedofilską i postacią współwłaściciela sopockiego klubu. Mówił nam, że cała sprawa bardzo mu w życiu zaszkodziła, a obecnie skupia się na rodzinie, żonie, to są jego priorytety.

Mnie zależało na tej firmie, na Zatoce. I mówiliśmy Marcinowi T., żeby skończył z tą swoją „działalnością”. Odszedłem z Zatoki w 2018 roku. Wiedziałem już, że Marcin T. jest patologicznym kłamcą. Uważam, że jest on moralnie odpowiedzialny za przestępstwa dokonywane przez Krystiana W. ps. Krystek, zwanego „łowcą nastolatek”.

#iwonawieczorek
  • 14
@czemu______: Dodam tylko, ze jak wybuchla afera z Zatoka i Krystkiem, to zaciekle bronil klubu i ludzi z nim zwiazanych. Potrafil publicznie obrazac autorow artykulow na ten temat, Michnika( jako redaktora Gazety, ktora na ten temat pisala) zwyzywal na necie od zydowskich parchow itp... Latkowskiego, jako tworce dokumentu w tv i innych, ktorzy na ten temat publikowali. Akurat dostal wtenczas nominacje na jakas publiczna fuche w Gdyni i po tym jak