Wpis z mikrobloga

@Proogramista: ale o #!$%@? Ci chodzi xd? Przecież z artykułu wynika jasno, że to najprawdopodobniej wina kierowcy. Rower może jechać do 50km/h w terenie zabudowanym. W przepisie nie ma nic o drodze hamowania. On ma wyhamować żeby na czerwonym nie wjechać. Jak wjechał na zielonym to nie ma ani procenta jego winy
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: to nie będę z domu wychodzić, bo kierowca może mnie na pasach potrącić, w nocy nie będę chodnikiem chodzić bo debil wypadł po pijaku z drogi, na pasach z sygnalizacją też nie bo kierowca się nie zatrzymal na czerwonym.
kierowcy robią dżungle na polskich drogach, rowerzyści dorzucają glaz do tego gówna. Skoro i tak jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
tu gość mu wymusił, rowerzysta nie przewidział że będzie musiał hamować skoro ma pierwszeństwo


@mati1990: widzisz, i to wg pani policjant już nie pamiętam stopnia ale chyba jakiś zastępca kogoś tam w Międzyrzecu podlaskim jest błąd. Powinien przewidzieć że inni uczestnicy drogi nie koniecznie przestrzegają przepisów. I to że nie potrafisz przewidzieć pierdyliona scenariuszy to jesteś współwinny.
  • Odpowiedz
@mati1990: myślisz emocjonalnie zamiast logicznie bo Cię jakiś programista z nickiem wkurzył. Mówię, że jako osoba która miała poważny wypadek x wina samochodu, że nie warto liczyć na sprawiedliwość tylko myśleć za innych bo nic ci zdrowia nie zwróci a ty się do mnie rzucasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@lenanela: przeczytaj jeszcze raz swój komentarz, który zacytowałam.


#!$%@? tu takie kocopoły, że nie da się tego czytać. Nawet nie będę z tym polemizować.
  • Odpowiedz
@mati1990: i jeszcze robisz z siebie bohatera bo #!$%@? na rowerek wyjdziesz. Nie ty jeden xd po prostu przestań pałac nienawiścią do każdego kierowcy, bo nagle się okazuje że u nas każdy sobie tor wyścigowy na drodze robi
  • Odpowiedz
Rower może jechać do 50km/h w terenie zabudowanym.


@Mistrszzz: Nie moze, pisze to juz 3 raz, skoro z 45 (tak pisza fani pedalow w tym watku) droga hamowanie to do 200 metrow, to taki rower stwarza zagrozenie na drodze.

W przepisie nie ma nic o drodze hamowania.

@Mistrszzz: Ale jest o dostosowaniu sie do warunkow na drodze ktore miedzy innymi zawieraja umiejetnosci jazdy.

Jak wjechał na zielonym to nie ma
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: w zeszłym roku miałem podobny wypadek też gość wymusił skręcając w lewo i poleciałem z nim na czołówkę . Oczywiście 100% jego winy, nie wkurzył po prostu schodząc z krawężnika można się zabić to trzeba by zdomu nie wychodzić od takie gadanie
  • Odpowiedz
@Proogramista: robisz #!$%@?ę z logiki. dostosować się musi w taki sposób, żeby swoją droga hamowania nie wymusić pierwszeństwa na innych pojazdach. Sam fakt że.musialby hamować przez samochód byłoby wymuszeniem pierwszeństwa. Idź się doucz do jakiejś szkoły jazdy bo piszesz głupoty
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: śmigam codziennie po 30km do roboty rowerem w jedną stronę. #!$%@? czego się naoglądałem to głowa mala, nie mowię o wszystkich ale debili na drogach jest dużo
  • Odpowiedz
@mati1990: ale ja nie mówię że.masz z domu nie wychodzić. Tylko zamiast się skupiać na tym że masz pierwszeństwo lepiej pomyśleć za potencjalnego idiotę i nie dać sobie krzywdy zrobić. Jak miałeś wypadek rok temu to pewnie jeszfze z dwa lata potrwa sprawa karna sądowa, znam ten ból xd ale nadal nie uważam że należy każdego kategoryzować jako debila za kółkiem
  • Odpowiedz
żeby swoją droga hamowania nie wymusić pierwszeństwa na innych pojazdach.


@Mistrszzz: Albo zeby nie stworzyc zagrozenia na drodze. Skoro droga 200 metrow jest ok wedlug ciebie, to jazda 150 w terenie zabudowanym tez jest ok? Skoro zahamuje tak samo jak ten rowerzysta.
  • Odpowiedz
@Proogramista: nie bo kaganiec policja ci nałożyła do 50km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na ddrach masz to samo dla rowerzystów i to jest jeden z większych powodów dla których szosowcy unikają ddrów do 25km/h ddry i cpry do prędkości pieszego z czego na tym drugim to pieszy ma pierwszeństwo
  • Odpowiedz
@Proogramista: piszesz o hipotetycznej sytuacji. Zakładasz że w każdych warunkach jechałby tak szybko żeby jego droga hamowania była taka jak przy prędkości 45km/h. Poza tym z tego co widzę z twojego komentarza znajomość fizyki nie jest twoją mocną stroną jeśli dzielisz 200/40 inwyhcodzi ci bezpieczna prędkość 5km/h. Poczytaj od czego zależy energia kinetyczna zanim zaczniesz bawić się w biegłego
  • Odpowiedz