Wpis z mikrobloga

Noworoczne przypomnienie, że dla faceta najlepsza fryzura to "boki krócej, góra dłużej" - nie zapraszam do dyskusji, bo nawet nie ma o czym

Jeżeli twoim życiowym celem jako faceta to siedzenie codziennie rano 45min w toalecie i kręcenie viffona lokówką, nakładanie miliona past żeby powstał pędzel pompadour undercut, lakierowanie, robienie trwałej - to coś poszło nie tak w twoim życiu.

Takie zachowanie nazywa się pajacowanie i kręci się wokół układania włosów dla LOSZEK bo nie wierzę, że marzeniem dorosłego faceta jest tracenie czasu na układanie loczków. I nie wmaiaj sobie, że robisz to dla siebie, żeby "wyglądać atrakcyjniej" bo nikt nie daje yebania o twoją czuprynę o ile nie jesteś modelem na instagramie i nie żyjesz z tego. Robisz to tylko dla kobiet, żeby zaruchać. O ile jesteś oskim (więc nie czytasz tego wpisu, bo nie masz wykopu i r00chasz) to twoje działanie jest uzasadnione, ale jeśli jesteś average-guyem i robisz sobie na głowie loczki vifoniaste, a mimo to nie ruchasz, to jesteś po prostu chodzącą definicją cuckolda i simpa.

Taka prawda.

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo
P.....c - Noworoczne przypomnienie, że dla faceta najlepsza fryzura to "boki krócej, ...

źródło: comment_1672657128dEbp5sawqTya18b3wRwWCp.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Z wyhodowanym pędzlem na łbie (to sie hoduje minimum rok a bywa że trzy to mało), na mocnej podstawie (serio, współczuję wszystkim łysiejącym niebieskim na świecie), z 5-12 wizyt u conajmniej niezłego fryzjera rocznie - dostajesz odczuwalnego boosta. Nie, ułożony pędzel zwykle nie decyduje czy ruchasz czy nie, ale daje na oko 15-30 procent babskiej atencji więcej. Znowu, nie jakiejś mega pozytywnej, po prostu, przyciaga babski wzrok - resting
  • Odpowiedz
@BajaScorpions: Prawda, ja jak mam miałem włosy krótsze niż 5 cm, to się czułem jakbym łysy był. Teraz mam do połowy nosa, a chciałbym jeszcze dłuższe trochę (ale boki i tył prawie na zero). Fryzura bardzo dużo daje do atrakcyjności i warto wydać tę 100 - 200 zł więcej miesięcznie, żeby lepiej wyglądać, bo dużo więcej to da niż drogie ciuchy, czy przypakowane ciało. Fryzura jak z dolnego obrazka pasuje
  • Odpowiedz