Wpis z mikrobloga

@MisiuMajonez: wraz z coraz większą akceptacją związków homoseksualnych akurat szkoły w końcu zaczną uczyć jak wygląda seks homo skoro uczą jak wygląda seks hetero. Stanie się to na przestrzeni lat, może nastu, ale legalizacja związków homoseksualnych się do tego również przyczyni.
@MisiuMajonez: ja #!$%@? ludzie serio nie łapią humoru w tym obrazku xd pomimo, że jestem raczej za robieniem czego sobie dorośli ludzie zechcą, to zesranie się o ten śmieszny obrazek jest śmieszne xd Choć nie wątpię, że są tu ludzie, którzy odbiorą to jako "hehe patrzcie plagi i wojny, trzeba było zrobić to prewencyjne ludobójstwo na gejach a nie teraz płakać"
gdzie ta beka?


@#!$%@?: na przykład w tym, że lata mijają i coraz to nowsze postulaty się pojawiają...

a później stworzono takie potworki jak Drag Queens które uczyły małe dziewczynki w mocno sugestywnych strojach tańczyć na rurze

no, ale lgbt tylko chce mieć prawo do małżeństw... a później do kolejnych i kolejny praw

znasz to powiedzenie, daj palec weźmie całą rękę? to właśnie dotyczy tego środowiska
Sprus - > gdzie ta beka?

@#!$%@?: na przykład w tym, że lata mijają i coraz to now...

źródło: comment_1672665882RZtwZ7NjSasPbFz2bBQLiy.jpg

Pobierz
no, ale lgbt tylko chce mieć prawo do małżeństw... a później do kolejnych i kolejny praw


@Sprus: Cholera! Chcą mieć prawo do małżeństw... I kolejnych praw! Zachód upadnie jak się im da możliwość dziedziczenia majątku po partnerze/partnerce! xDDD

Weź Mati czy inni Łuki się już nie kompromituj. Znowu ekstrapolujesz pojedyncze przypadki na całą grupę. Równie dobrze mogę napisać, że Polacy to bandyci i złodzieje, bo w Niemczech pojedynczy Polacy kradli samochody