Wpis z mikrobloga

Nowy rok, trzeba normy wyrobić.

Dzień dobry Panie Rozbiórkowiczu @Birter Policja rozbiórkowa, starszy oversprayer minaret. Powodem zatrzymania jest rutynowa kontrola cen celem utrzymania jakości tagu. Proszę mi powiedzieć czy te Roje które Pan odlewa po 25 zł/ml za Parfum i 10 zł/ml za Parfum Cologne to te same, które zakupił Pan od @przypadkiem- które dla szanownego tagu ogarnęła po odpowiednio 23 zł/ml i 8 zł/ml?

#perfumy
Pobierz minaret - Nowy rok, trzeba normy wyrobić. 

Dzień dobry Panie Rozbiórkowiczu @Birter ...
źródło: comment_1672594835jc9JEfs9XxYE144O4wg9ts.jpg
  • 15
@Birter

@minaret: Nikt Ci nie każe przecież kupować, ja odlewam, to ja sobie ustalam cenę.


Alleluja, nie ma przymusu zakupów.

A jak Cię tak bardzo interesuje dlaczego podniosłem cenę o 2zl (XD), to dlatego, że sobie dokupiłem korki, żeby lepiej prezentowały się flakony


2 zł na mililitrze Cologne to już 25% podbicia. Jak sobie wstawię nową szafkę żeby flakony mi w mieszkaniu ładniej wyglądały to też mam sobie podbijać ceny po
@Birter

@loopie96: Ale ja tez mam gdzieś czy ktoś kupi ode mnie odlewke czy tez nie. Odlewam tak, żebym nie był stratny.


Mordzia, w tej sytuacji kupujący od Ciebie zrzucają się na Twój korek. Jasne że Ty ustalasz ceny, nikt nie musi kupować, natomiast na pewno nie mogę się zgodzić że byłbyś stratny, gdybyś sprzedawał po tyle za ile wziąłeś na tagu. Co innego gdybyś chciał sprzedawać cały flakon, wtedy te
@minaret: Odlewam tak, żebym tylko nie wyszedł na minus. Możesz sobie przejrzeć moje wpisy, to zobaczysz, ze staram się oferować możliwie jak najniższe ceny. Nie wiem jak można tutaj doszukiwać się tutaj sposoby na zarobek z mojej strony, jak i tak rozlewam z tego max 20ml.
@Birter Nie muszę przeglądać, codziennie wrzucasz stragan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja absolutnie nie mam problemu z Twoimi rozbiórkami czy też z Tobą, widzę że generalnie ceny masz spoczko, nie było nigdy dymów, tylko ta konkretna sprawa źle mi leży na sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mówiłem, ceny oczywiście możesz rzucać swoje, ja swoje 3 grosze dodałem, że doliczanie w niektórych przypadkach 25%