Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reanef: spadki dopiero się rozkręcają i potrwają kilka lat. Tak jak kręcenie wora wysokimi stopami. Trochę pokory, a w cenach z tabelki już nikt nie kupuje, bo frajerów już nie ma. To są tylko marzenia chcących pozbyć się gorącego kartofla, ale Glapa skutecznie zamknął drzwi do obory.
@pastibox: za te kilka lat to program sie skonczy tak jak mówiłem nigdy dla Ciebie nie będzie za tanio. Jak na moje oko musisz miec w kwietniu-maju umowę przedwstępną z zadatkiem podpisana zeby miec szanse na kredyt 2%
@whats_up_boi: jezeli jestes myslacym czlowiekiem i powiedzmy te 8 miesiecy nadplacisz, rata spadnie. Ewentualnie 8 miesiecy tez pozwoli na zachowanie kapitalu minus inflacja. Koniec 2023 Glapa i spolka mogą już myslec o zmniejszaniu stop. Kredyciarze przetrwają? Przetrwają, najwyzej biedniejsi zacisna zeby i w razie czego beda żreć suchy chleb, ale przetrwają. Polak nigdy nie pokaże, że jest biedny, nigdy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pastibox: Przecież @Bernenski nigdy nie używał i nie miał żadnych argumentów. On tu tylko z wycieczkami i śmieszna pyskówką do wszystkich, którzy nie wzięli kredytu, widziałem inne tematy, w których dyskutował w tej kwestii. Od razu obiera taki sposób dyskusji. Ewidentnie ma żal i wdupił w cholerę kasy.
@pastibox: Bo Ty źle robisz, żeby zobrazować sytuację na rynku i w ogóle o tym dyskutować to musisz w kółko przywoływać przykład Warszawy i ceny metra tam, rzecz jasna w najlepszych lokalizacjach.

No i koniecznie te ofertowe, z ogłoszeń.

Chłopaki Ci już tu tłumaczyli przecież. Twoje herezje to nie argumenty ;)
@Ynfluencer: jezeli mowisz o wdupieniu kasy czyli o tym ze od 2020 ceny poszły o 3k za metr do góry przy okazji splacajac cudzy kredyt przez to ze ktos czekal na spadki to masz rację
@Reanef: No tak, dlatego ci szczęśliwcy, którym spłaciłem cały kredyt z nawiązką i jeszcze dodałem bonus w gratisie wystawiają niedokończone domy i niewykończone mieszkania.

Zrobili im krótką przerwę, wdupili w #!$%@?, a teraz ja nagle pokrywam im cały kredyt.

Jak od 2021 pójdą o 4 k w dół to ja kupię od nich i będą mi spłacać kredyt, lub odsetki na mieszkaniowym koncie oszczędnościowym.
@Ynfluencer: #!$%@? kupisz tak jak wziąłeś kredyt na stałej przy najnizszych stopach w historii a do tego ceny wszystkiego poszly na północ. Dobrą ofertę szuka się do dwoch lat a Wy macie nic bo ani oferty ani projektu ustawy i do tego komus splaciliscie 60-70 k kredytu