Wpis z mikrobloga

@PandaCKratka: Hehe, jak łatwo daliście się nabrać na provo.

Przecież ja wiem, że Polacy to tacy kombinatorzy i woły robocze, że spłacą kredyt nawet jak im rata o 1000 procent pójdzie i jeszcze do Jastarni na wakacje wysupłają. XD
  • Odpowiedz
@Bernenski: Hehe, ale ból ubrancow kredytowych, że niektórzy co się nie ubrali mają spokój.

Zostaje tylko rzucanie w amoku na prawo i lewo do wszystkich tymi tekstami o mieszkaniu z mamusią.

Spokojnie Ptaszynko. Za 30 lat spłacisz i zaznasz wreszcie spokoju ;)
  • Odpowiedz
@Bernenski: No to spłacaj za rok. A ja sobie skorzystam, z któregoś z programów rządowych, konto mieszkaniowe, albo tani kredyt i do tego odkupię od jakiegoś wyznawcy, który przeszarżował z kredytem o 30-40 procent taniej, albo będę targował się z developerami, bo też mają nóż na gardle.

Boli Ptaszyno, że dałeś się udupić stopami procentowymi?

Idź rzucać w nienawiści i wściekłości do wszystkich, którzy się nie sfrajerzyli teksty o mamusiach,
  • Odpowiedz
@Bernenski: Ja jestem bardzo spokojny. Nie martw się, że przepłaciłeś w cholerę, ale trudno. Co się stało to się nie odstanie. Wydymali Cię, trudno. Zdarza się. Teraz nadplacisz, a stopy pójdą w dół i będziesz znów się rzucał i pienił.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer ale ja nie przepłaciłem, o czym ty mówisz xD nie wiesz nawet co, gdzie i za ile kupiłem xD

Przestań sobie wymyślać historyjki, tak jak te twoje miliony na koncie xD
  • Odpowiedz
@Bernenski: Boli, oj boli zakredytowanych po kule, że ktoś nie dość, że nie ma pętli, to ma kupę hajsu, a jeszcze do tego załapie się na programy.

Tak właśnie jest w życiu, są lemingi i stratedzy. Ja zawsze mam wszystko dobrze przemyślane na lata do przodu. Także Ptaszynko, nie denerwuj się, to jest normalne, że jesteś dawcą kapitału. Domyślam się, że jak Ci @pastibox pokazywał wyliczenia kredytowe a @
  • Odpowiedz
@Ynfluencer a ty dalej swoje xd wiesz że jesteś chory prawda? Przejrzyj swoje wpisy. Ciągle piszesz o braku szczęścia, że nikt cię nie kocha. Zastanów się nad swoim życiem chłopie xd

Mój kredyt z żoną to tylko pieniądze, mam je gdzieś xD
  • Odpowiedz
@Bernenski: No, bo wy jesteście wyluzowani i macie mało złożone osobowości.

Tacy zawsze są biedni, ale szczęśliwi, mają długi, ale żyją z dnia na dzień..pożyczka, kredyty, #!$%@?ć, rypać. No i oczywiście wolałbym być na waszym miejscu.

Też chciałbym być utracjuszem, wiecznie dymanym na kasę, ale szczęśliwym, nie zalujacym se niczego.
  • Odpowiedz