Wpis z mikrobloga

Przecież ten chłop z BEP, 3 dni temu nie wiedział prawdopodobnie gdzie leży taki kraj jak Polska, a dzisiaj jest już uznawany przez wykopków za wyrocznię, celnie diagnozującą wewnętrzne problemy naszego państwa. Za kilka dni wykopki będą się oburzać jak wleci znalezisko, że w jakimś kraju na zachodzie wprowadzono parytety dla pedofili w personelach przedszkoli. Z jednej strony wykopki bulwersują się i dostrzegają destrukcyjny i namacalny wpływ ideologii LGBT i lewactwa, a następnie podniecają się że ktoś wyskoczył na scenę z tęczową flagą.
#sylwesterzwykopem #tvpis #bekazlewactwa
  • 20
@Kononienko

Z jednej strony wykopki bulwersują się i dostrzegają destrukcyjny i namacalny wpływ ideologii LGBT


W jaki sposób namacalny jest destrukcyjny wpływ (i destrukcyjny dla kogo) tego, że nie możesz wyjść na ulicę i zamordować człowieka, bo jest gejem? Bo żadnej innej ideologii wspólnej dla wszystkich osób LGBT nie ma.

Za kilka dni wykopki będą się oburzać jak wleci znalezisko, że w jakimś kraju na zachodzie wprowadzono parytety dla pedofili w personelach
@Ekspert_od_niczego: Ekspert nareszcie wytrzeźwiał i postanowił ująć się za postulatami lewactwa zarzucając mi że nie rozumiem iż gwałt na dziecku jest zbrodnią... Właśnie bardzo dobrze to rozumiem i z tego powodu będę piętnował stawianie mi za wzór ludzi zaburzonych, upośledzonych tożsamościowo, chorych psychicznie i wszystkich innych homo-mixów które można ująć w ekipie LGBTÓW.
@Kononienko Jestem abstynentem, nie miałem po czym trzeźwieć, bo nigdy nie byłem pijany.

postanowił ująć się za postulatami lewactwa


Gdzie? W jaki sposób poparłem w tych dwóch wpisach jakiekolwiek postulaty?

Właśnie bardzo dobrze to rozumiem


No właśnie w ogóle tego nie rozumiesz, skoro mieszasz jakieś urojenia o parytetach dla zwyrodnialców, z traktowaniem normalnych ludzi homo jak normalnych ludzi.

Jeśli tak poważny problem jak pedofilia, sprowadzasz do infantylnego żartu, a w dodatku porównujesz