Wpis z mikrobloga

@BROKOLINI92: Teraz zrób sobie sam masaże odchudzające i rozbij ten zalegający tluszcz. Bez tego będzie ciężko schodzić coraz niżej. Ja tak wyrobilem kostki bez diety, nie wiem czemu, ale organizm ma problemy z dotarciem do calosci tłuszczu na brzuchu. Trzeba mu pomóc, rozbić go i odblokować połączenia z węzłami chłonnymi znajdującymi się przy pępku. Masaże przy okazji modelują i rozprowadzają tkankę tłuszczową, a obecnie masz pełną samowolkę i tłuszcz rozkłada się
@BROKOLINI92: Ogólnie powiem ci tak, że w Polsce/na Zachodzie bardzo mało mówi się o masażach jako dodatku do diet i ćwiczeń. Ja uczyłem się na fizjoterapeutę, więc miałem szczęście o tym usłyszeć. Za to w Azji masaże są czymś normalnym. Tzw. lifting ciała i twarzy. Sam zacząłem stosować lifting twarzy, bo węzły chłonne stały się niewydolne i byłem jakiś taki opuchnięty pomimo, że nie byłem gruby (Ale trzeba uważać, bo można
@BROKOLINI92: ja mam 183 i przy 85 też tak wyglądałem więc zjechałem do 77 co było błędem. Krata była żyły były tylko po co jak mu się żyć nie chciało XD a potem i tak się zalałem XD