Wpis z mikrobloga

@Aleis: O nie! Myślałem że to tylko spekulacje. Idol z dzieciństwa z takim końcem, to jest naprawdę skandal. Chłop fizycznie jest w formie spokojnie łupać jeszcze w jakimś sensownym klubie z możliwością gry w LM. Szkoda, naprawdę przykro się robi.
  • Odpowiedz
@Aleis: gosć dostanie blisko miliard cebulionów za sezon+ogarnie sobie kontakty na kolejne deale z szejkami.to jest deal który mało kto może sobie pozwolić na odrzucenie.no i debata na temat goata karakan zamknął kilka tyg. temu ,wiec czeladnik z madery i tak nie ma juz nic do stracenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aleis: Nie nawidzę Arabów, ale zawsze to nowy rynek do podbicia...
A tak btw. ta koszulka wygląda tragicznie, jak z AliExpress xD
  • Odpowiedz
@mwss: No właśnie myślę, że ktoś taki jak Ronaldo powinien móc sobie pozwolić na odrzucenie takiej propozycji, bo jak nie jeden z najlepszych piłkarzy w historii to kto?
  • Odpowiedz
@Aleis: Wielu słynnych piłkarzy skończyło w Major Soccer League. Moim zdaniem koniec kariery całkiem spoko, gdyż robili tam to co kochają, ale już bez poczucia takiej presji jak w Europie. W przypadku Ronaldo różnica jest taka, że jest to po prostu inny kraj.
  • Odpowiedz
@Aleis: choć w jakiś sposób też sportowo to się broni jednak, pewnie pobije rekordy, ustanowi nowe, w Azjatyckim odpowiedniku Ligi Mistrzów, zostanie królem Arabii, dogra umowę i może jeszcze do MLS dograć pójdzie bądź zakończy to w Sportingu. Tak czy siak, szkoda, bo bardziej chciałem MLS ale Arabia też jakieś argumenty na obronę ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Aleis: @Kair: @utede: dlatego nigdy nie dojedziecie do takiego poziomu xd co, mialby isc do losowego klubu z EU żeby coś tam pofarcić będąc z meczu na mecz coraz słabszy i zapominany, tak ma legenda skończyć? u szejków nowy etap, sukces na tle biznesowym, z budżetem jaki ma i będzie mial może stać się naprawdę wielki finansowo i pytanie czy i co fajnego będzie chciał wymyśleć dalej
  • Odpowiedz