Wpis z mikrobloga

@dzar: Zawsze bylem zdecydowanie większym fanem CR7 niż Messiego, ale obecnie ten drugi rozegrał kocówke kariery dużo lepiej. Poszedł do słabszej ligi, mniej wymagającej, ale jednocześnie wciąż ma aspiracje na LM (a przy odrobinie szczęścia i konsekwencji nawet na ponowny tytuł) o fos takiego mi właśnie chodzi. Jakoś o Messim nikt nie zapomniał.
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: W United go ten Hag sadzał na ławie to się spłakał u Morgana jak to mu jest źle, więc myślałem, że coś tam jeszcze w poważnej piłce chce pograć. Równie dobrze, można mówić po co do Juve szedł jak już z Realem wszystko miał
@zwodek: W United, w Sportingu. Nawet inaczej by było jakby poszedł do Arabów, ale po normalnym rozstaniu z United, no ale rozkręcił aferę i było
  • Odpowiedz
@Aleis: tez tak myślałem. Tylko tak szczerze - po tym co prezentował na początku sezonu i jakis fochy strzelał to jakis poważny klub z aspiracjami brałby 37 latka, który #!$%@? szatnie i kasuje 50 mln za sezon? No chyba nie. Mówię to jako fan Ronaldo. Dodatkowo przez całe lato były informacje, ze prawie każdy klub z Europy go odrzucił i jeśli to był 1-2 kluby to ok, ale przy takiej ilości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aleis:

Taa, bo mało zarobił przez te wszystkie lata. Chłop całe życie mówił jakie to ambicje w piłce ma i tak kończy


A co niby miał zrobić jak go nigdzie nie chcieli? Eh wykopki i ich wysrywy
  • Odpowiedz
@Aleis: na jego miejscu bym zrobił dokładnie to samo i pluł na takich biedaków co to komentują xd najlepsi są tacy z pścimia dolnego, którzy są wielkimi fanami Realu czy innego klubu, który akurat w tym momencie jest popularny xd
  • Odpowiedz
@Kair: tyle ze messi jest znacznie mlodszy to co my tu porownojemy? Przeciez ronaldo zrobil to samo z juventusem co messi z psg.
Akurat messi przy tym jakim jest bucem jak bedzie konczyl kariere to moze byc podobnie lub lepiej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aleis: nie chcieli go nigdzie w Europie, no może oprócz Wieczystej no to poszedł za hajsem. Szkoda tak pięknej kariery, bo tej kasy i tak w swoim życiu nie wyda. No ale taki Warren buffet to ma więcej miliardów i jakoś nikt się do niego nie sadzi xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Aleis 200 baniek klub, 60 reklamy.
Na nasze jakieś 1,2 miliarda PLN.
Jeszcze bym gałę dorzucił szejkom, chociaż daleko mi do pedała.
  • Odpowiedz