Wpis z mikrobloga

@pyrulson nie uzywalem zadnego przelicznika. Od klubu dostaje $75mln na kontrakcie(podobno).
Edit: teraz patrze, ze Romano napisal o tych $200mln, ale to razem z dodatkami od sponsorow itp.
  • Odpowiedz
@ari9217: ale 75 milionow dolarow to nie jest 200 milionow zlotych, o to mi chodzilo z przelicznikiem.

a co do kwoty to nie wiem jak to jest, ale zdecydowana wiekszosc zrodel podaje kontrakt o wartosci 200 milionow z samym klubem.
  • Odpowiedz
@pyrulson pisalem na szybko nie baralem pod uwage kursu. Pozatym nawet nie wiem jaki jest. Myslalem, ze Mirek mial na mysli PLN, bo kwota byla zdecydowanie wieksza od tego co slyszalem.
Co nie zmienia faktu, ze te $200mln to jakis zart. Za Mbappe sa jakies plotki, ze RM zaplaci 1mld. Coraz czesciej mozna uslyszec o kwotach 100mln za jakiegos zawodnika.
  • Odpowiedz
@Aleis: nie mam zbytnio sympatii do Ronaldo, ale OPie, żałosny koniec to by był, jakby Cristiano wszystkie pieniądze przehulał w kasynie, wpadł w narkotyki i przeszedł na koniec do Zagłębia Sosnowiec, bo żaden pierwszoligowiec w poważnym kraju by go nie chciał. teraz Ronaldo idzie tam, gdzie zarobi tyle, co większość naszych rodzin przez 20 pokoleń nie zarobiła nawet ułamek tego, a chłop w lutym ma 38 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Aleis: najlepsze jak jego fsni teraz stają na głowie, żeby udowodnić, że to nie jest rozmienianie się na drobne i w ogóle bycie twarzą arabskiego futbolu nie będzie po prostu tym słynnym sportwashingiem. A tyle było płaczu zewsząd, że w Katarze się źle ludzi traktuje, ale w Arabii to już ok. Nawet wojna nie przeszkadza xd
Typ serio mógł wziąć kontrakt o parę baniek niższy i zagrać w MLS, odbijając sobie
  • Odpowiedz
@Kair: zaden z tych sensownych klubów go nie chcial. A jak sie interesujesz piłką to o tym wiesz. Też bym go chetnie zobaczyl, chocby i jako drugiego napastnika w Realu wchodzącego na końcówki za Benzeme, ale jak na gościa ktory ma 37 lat, ogarnąć jeszcze kontrakt za 200mln/rocznie to i tak max co można było ogarnąć. A do hejterow co piszą, ze i tak swoje zarobił przez całą kariere i po
  • Odpowiedz
najważniejsze to plaża, morze, ładna pogoda a nie jak w Niemczech zimno, deszcz...


@mateusz-zahorski: XD A Ronaldo to #!$%@? jak on z samej pensji za 1 sezon zarobi 200 mln euro xD

Plaża i morze ważniejsze dla piłkarza niż trofea? Lewy już nic nie wygra, bo zanim barca się odbuduje (o ile w ogóle) to lewy będzie miał 40 lat i nie ma potrzeby go bronić, bo sam podjął decyzję.
  • Odpowiedz