Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aleis: Mam do tego zawodnika stosunek obojętny i uwazam ze jego sprawa gdzie i za ile chce grac.
Ja nikomu nie wypominam że sobie wybrał taką a nie inną ofertę pracy.
  • Odpowiedz
@Aleis: @Kair: @utede: dlatego nigdy nie dojedziecie do takiego poziomu xd co, mialby isc do losowego klubu z EU żeby coś tam pofarcić będąc z meczu na mecz coraz słabszy i zapominany, tak ma legenda skończyć? u szejków nowy etap, sukces na tle biznesowym, z budżetem jaki ma i będzie mial może stać się naprawdę wielki finansowo i pytanie czy i co fajnego będzie chciał wymyśleć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cr_7: nie ale jak widzę wykopowych ekspertów którzy wiedzą lepiej co gość na takim poziomie ma robić ze swoim życie to xd^xddd
  • Odpowiedz
wiec czeladnik z madery i tak nie ma juz nic do stracenia


@mwss: Sądzę, że dopiero zacznie mu się wjazd na banię, bo gość jest podatny i będzie psycha sitting, której wycieranie oczu dolarami nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: a ja tam rozumiem ludzi którzy go krytykują za ten ruch, w październiku udziela wywiadu w którym jedzie po United bo nie dadzą mu zagrać a on taki dobry a teraz idąc do tak egzotycznej ligi udowadnia że do poważnej piłki to się średnio nadaje
@PaprykaCzerwona: z tą różnicą że jednak większość piłkarzy nie płakała w godzinnym wywiadzie, że nie gra i została zdradzona przez klub
@
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Zgadzam się, nie samo przejście do Arabii jest tutaj przykre tylko cały ciąg niefortunnych i kiepskich decyzji. Pamiętajmy że jeszcze w sezonie 21/22 pizgnął 18 bramek w 30 spotkaniach w najbardziej wymagającej lidze. I to grając dla słabiutkiego MU.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamKarolczak02137: ale jaki fikol? oznaczyłem parę osób które pomimo różnych treści to sugerowały inne rozwiązania, LEPSZE dla Ronalda stąd moje ciśnięcie beki z wypokowych ekspertów xd
  • Odpowiedz
@Aleis: tu juz nie chodzilo o jego ambicje, po tym jak go united wydymalo i on ich tez, zaden topowy zespol pewnie nie rozwazal jego zakupu, a teraz przynajmniej sobie dorobi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz