Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mirabelki. 4 tygodnie temu robiłem triceps i w połowie treningu przy francuskim postanowiłem zrobić 5 serię ekstra, bo czułem mega pompę i siłę. Założyłem na kij jakieś 60-70kg + mały gryf = 80kg. Wszystko ładnie, pięknie - zrobiłem całą serię x12 bez problemu. Po skończonej serii zaczął mnie #!$%@?ć triceps tak jakby w środku, w stawie. Od tamtej pory nie jestem w stanie robić tricepsa, bo czego bym nie robił, to boli. Nie było i nie ma żadnej opuchlizny, krwiaka i tym podobnych rzeczy. Triceps mogę napiąć, ale jak przychodzi mi coś wykonać w sensie jakieś ćwiczenie, to boli. Dla przykładu dzisiaj chciałem sprawdzić czy dalej będzie boleć łapa, to wziąłem marne 8kg hantelek i chciałem zrobić francuskie hantlem zza głowy - był mocny ból. Wyciskanie na klatę robię bez problemu, żadnego bólu. W środę idę do fizjo, może coś wymonci. Co się mogło #!$%@?ć skoro żadnej opuchlizny, zaczerwienienia i tym podobnych rzeczy? Miał ktoś z Was podobnie? Mam zawody w kwietniu i jak tego nie zaleczę, to będę musiał wyjść na maj lub wrzesień... Ktoś coś?

#zdrowie #fizjoterapia #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63af30f6f96c7de8338b135f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie ma nic innego prócz bólu, to najprawdopodobniej staw jest przeciążony. Idź do fizjo i on załagodzi sytuacje. Między czasie możesz smarować czymś przeciwzapalnym. Przerabiałem podobny problem kilka miesięcy temu.

Tylko operacja najprawdopodobniej #!$%@?łeś biceps


@Uzapi: Gdzie to wyczytałeś, na pudelku, pecie? Nie pisz bzdur.
op: @Uzapi: Rozumiem, że przez internet umiesz postawić diagnozę? Ciekawy z Ciebie człowiek :D
@uberGoy: A Ty kretynem, który nie umie nic sensownego napisać :**
@Wezwoguleicstont: Spoko, zobaczymy co fizjo powie. Ogólnie nie ma tragedii, triceps praktycznie mało co boli ale wolalem sie zapytac na wykopie ale jak widac ten portal sie nie zmienil i jest tutaj za duzo ameb ktore mysla ze wszystko wiedza. Nie przejmuj sie