Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Witajcie, to mój ostatni post tutaj.

Niedawno rozstałem się z dziewczyną. Dlatego nie wchodziłem na wykop bo nie miałem zwyczajnie na to czasu ani głowy. Nie będę też wracać na wykop bo mam swoje osobiste problemy i szkoda mi zwyczajnie czasu na marnowanie go z oponentami którzy widzą świat zerojedynkowo i że coś istnieje albo białe albo czarne. Życie jest dużo bardziej skomplikowane i nawet kiedy wydaje się że wszystko jest okej to i tak problemy mogą wrócić więc dlatego jutro uruchamiam procedurę usuwania konta by zając się od nowego roku sobą, pójść do psychologa i zadbać o siebie w innych aspektach życia.

Nie wstydzę się tego bo uważam że życie to sinusoida i składa się z lepszych i gorszych momentów. Teraz mam gorsze ale wiem że za jakiś czas wrócą lepsze.

Życzę wszystkim dużo wiary w siebie w nowym roku, chęci do pokonywania przeszkód, odwagi do ryzyka i zmiany na lepsze. Pamiętajcie że wszystko się kiedyś może poukładać ale trzeba dołożyć własną cegiełkę. Wszystkiego dobrego.

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:
Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową. Pomimo tego że było fajnie i że doszło do zbliżeń to taką decyzję podjęła. Najwidoczniej mimo że jestem trochę przystojny to akurat wygląd to nie wszystko żeby kogoś utrzymać na siłę przy sobie. Każdy idzie w swoją stronę a ja staram się myśleć pozytywnie że znajdę kogoś lepszego.

Chociaż raz zachowaj się jak facet i nie rób screenów jak jakiś dzban. Nawet redpillowcy nie mają idealnego życia bo zwyczajnie składa się ono ze wzlotów i upadków.

#przegryw #blackpill #redpill #przemyslenia #milosc #zwiazki #rozwojosobisty #depresja
  • 53
@daro1: Przerobiłem z ciekawości jego materiały i dużo rzeczy faktycznie mówi z sensem ale Grzywocz jest też zakutą pałą któremu nie przetłumaczysz i nawet jak ludzie z kimś nie zgadzają się to i tak on ma to w dupie,

1) w tym że dziewczyny też mogą podchodzić i zagadać i nie jest to ujma na honorze a grzywocz twierdzi że h@ja i tylko facet może bo ma być lider jak cholera
@navaare: Domyślam się że nie mówi wszystkiego, wtedy nikt nie kupowałby książek. Jak mu kiedyś napisałem że po 40 roku życia dla faceta to już w zasadzie game over to nie, bo nawet po czterdziestce albo pięćdziesiątce jeszcze można przebierać. Co do podrywu na ulicy, widać że jest w temacie i mówi z sensem, on proponuje jakieś miejsca gdzie dziewczyny są otwarte na zawieranie znajomości. Tylko druga strona medalu jest taka,
@daro1: Wiesz Grzywocz'wi można powiedzieć wprost by nie p@dolił gdzie można znaleźć bo jest chadem więc gdzie nie położyłby berła to miałby utarg haha

O ulicy ma pojęcie bo jest trochę przeżarty PUA, stąd p@li co jakiś że można na ulicy zagadywać, ale dziewczyny nie są tam otwarte, bo "jesteś człowiekiem z ulicy", na jakimś evencie tematycznym to już lepiej. Poza tym PUA'wcy/#!$%@? przyznają że skuteczność takiego "orania na ilość" na