Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Witajcie, to mój ostatni post tutaj.

Niedawno rozstałem się z dziewczyną. Dlatego nie wchodziłem na wykop bo nie miałem zwyczajnie na to czasu ani głowy. Nie będę też wracać na wykop bo mam swoje osobiste problemy i szkoda mi zwyczajnie czasu na marnowanie go z oponentami którzy widzą świat zerojedynkowo i że coś istnieje albo białe albo czarne. Życie jest dużo bardziej skomplikowane i nawet kiedy wydaje się że wszystko jest okej to i tak problemy mogą wrócić więc dlatego jutro uruchamiam procedurę usuwania konta by zając się od nowego roku sobą, pójść do psychologa i zadbać o siebie w innych aspektach życia.

Nie wstydzę się tego bo uważam że życie to sinusoida i składa się z lepszych i gorszych momentów. Teraz mam gorsze ale wiem że za jakiś czas wrócą lepsze.

Życzę wszystkim dużo wiary w siebie w nowym roku, chęci do pokonywania przeszkód, odwagi do ryzyka i zmiany na lepsze. Pamiętajcie że wszystko się kiedyś może poukładać ale trzeba dołożyć własną cegiełkę. Wszystkiego dobrego.

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:
Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową. Pomimo tego że było fajnie i że doszło do zbliżeń to taką decyzję podjęła. Najwidoczniej mimo że jestem trochę przystojny to akurat wygląd to nie wszystko żeby kogoś utrzymać na siłę przy sobie. Każdy idzie w swoją stronę a ja staram się myśleć pozytywnie że znajdę kogoś lepszego.

Chociaż raz zachowaj się jak facet i nie rób screenów jak jakiś dzban. Nawet redpillowcy nie mają idealnego życia bo zwyczajnie składa się ono ze wzlotów i upadków.

#przegryw #blackpill #redpill #przemyslenia #milosc #zwiazki #rozwojosobisty #depresja
  • 53
  • Odpowiedz
@eldzej_10: po pierwszej linijce miałem nadzieję, że zrozumiałeś jak działa współczesny świat i że dla mężczyzny nie ma w nim innej nadziei niż wiadomo co.
Autentycznie się na chwilę ucieszyłem.
  • Odpowiedz
@eldzej_10 powodzenia, dobra decyzja z usunięciem konta, sam jestem w podobnej sytuacji, pracuj nad sobą, wyciągnij wnioski, poznasz jeszcze kogoś wartościowego
  • Odpowiedz
po pierwszej linijce miałem nadzieję, że zrozumiałeś jak działa współczesny świat i że dla mężczyzny nie ma w nim innej nadziei niż wiadomo co.


@sqlserver: Właśnie dlatego wyjaśniłem dalej dlaczego nie chcę dłużej mieć konta na wykopie.
  • Odpowiedz
powodzenia, dobra decyzja z usunięciem konta, sam jestem w podobnej sytuacji, pracuj nad sobą, wyciągnij wnioski, poznasz jeszcze kogoś wartościowego


@Bigry95: Dzięki wielkie, wzajemnie życzę powodzenia!

Nie ma co rozkminiać tych tematów z ludźmi którzy w 99 procentach nie mają żadnych głębszych doświadczeń i ich jedyną perspektywą jest brak perspektywy na cokolwiek.
  • Odpowiedz
HAHHAAHAHA widać znalazła lepszego. Jakbys trzymał ramę i byl smalcem alfa to by Cie nie kopnęła w dupe. Redpill cuck hahaha


@Abu_Hajaar: Jesteś dumny ze swojej wypowiedzi? Gdybyś wiedział co to jest związek i wiedziałbyś czym jest męska solidarność to byś chociażby z szacunku dla samopoczucia tej osoby zamilkł a Ty wolisz ciągle ujadać.

Nie dziwie się że żadna na Ciebie w ogóle na Ciebie nie spojrzy, jeśli jesteś tak odklejonym
  • Odpowiedz
@eldzej_10: przepraszam najmocniej, że przez moje brutalne, prawdziwe, blackpillowe posty siadła ci calkowicie psychika. Mam nadzieję, że przepracujesz na terapii swoje problemy między innymi: przestaniesz oznaczać samego siebie na początku postu xD Kobiety nie lubią takiego zachowania beta

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:

Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową


@eldzej_10: przepracuj również swoje problemy z ego. Wszyscy
  • Odpowiedz
Oj oj oj chyba RAMA nie była trzymana


@RyouNarushima: Ciesze się że jeszcze jeden dzień tutaj (aby wszyscy z czarnego zakonu mieli szansę ostatni raz coś do mnie napisać) i będę mógł zająć się z powrotem normalnym życiem a nie bzdurnymi dyskusjami.

Ale baity z anonimowych nadal będziesz chyba pisał?


@RyouNarushima: Naprawdę myślisz że chce mi się zajmować takimi głupotami?
  • Odpowiedz
przepraszam najmocniej, że przez moje brutalne, prawdziwe, blackpillowe posty siadła ci calkowicie psychika. Mam nadzieję, że przepracujesz na terapii swoje problemy między innymi: przestaniesz oznaczać samego siebie na początku postu xD Kobiety nie lubią takiego zachowania beta


@Pozytywny_gosc: A ja mam nadzieję że w najbliższym czasie przepracujesz oznaczanie mnie w swoich postach (jednocześnie mając mnie na czarnej liście) co jest jeszcze bardziej idiotyczne aniżeli oznaczanie siebie w swoim poście. Na szczęście
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

i będę mógł zająć się z powrotem normalnym życiem


Szczerze to wątpię, że takie masz jeśli piszesz w weekendy elaboraty na tematy okołoprzegrywowe i udajesz na tagach dla przegrywów samca alfa. W jeden dzień potrafiłeś napisać nawet kilka stron tekstu. Może kiedyś oczy ci się otworzą i przełkniesz w końcu czarną pigułkę.
  • Odpowiedz